Антресолі

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Матеріал корпусу
Фасад
Довжина шафи
Висота шафи
Глибина шафи

Висока полиця під стелею – важливий елемент обстановки у будь-якому будинку, але в сучасному форматі така система зберігання стала виглядати набагато кращою. За радянських часів антресолі були у кожній квартирі, і саме тут зберігали сезонні речі чи продукти харчування на зиму. Якщо ваші спогади антресолей пов'язані з глибокими і незручними осередками над дверима, настав час забути застаріле сприйняття і придивитися до нових варіантів. У сучасному будинку високі полиці під стелею також використовуються для зберігання, але виглядають набагато привабливіше.

Як правильно використовувати антресолі

Якщо ви вирішили купити антресолі в Україні, пропонуємо познайомитись із сучасним форматом таких меблів. Насамперед, антресолями прийнято називати широкі верхні полиці, що використовуються для організації комори. Полиця, розташована під стелею, може не просто служити системою зберігання, а й стати важливим елементом інтер'єру. Так, довгі антресолі з контрастного матеріалу візуально подовжують кімнату, що збільшує простір.

Традиційний формат таких меблів – це глибокий ящик із дверцятами у коридорі над дверима. У сучасному вигляді антресоль може складатися з декількох відкритих полиць або перемичкою між високими шафами для створення симетрії. Залежно від місця встановлення така полиця може бути прямою або кутовою, оскільки головна вимога до антресолів – висота установки під стелею.

Якщо ви вирішили купити антресолі в Україні, зверніть увагу на те, що вони можуть бути самостійними предметами інтер'єру або входити в меблевий гарнітур. Так, більшість комплектів для спалень або віталень доповнюються антресолями у вигляді містких ящиків із дверцятами. Головне призначення таких меблів полягає у зберіганні речей, але всередині рідко використовуються висувні системи або додаткові елементи. Як правило, антресоль є містким ящиком з полицями, куди можна скласти сезонні речі або одяг, який ви рідко носите.

У нашій компанії можна купити антресоль в Україні за доступними цінами. Ми пропонуємо оригінальні моделі від різних меблевих фабрик і постійно поповнюємо колекцію меблів у каталозі, тому ви обов'язково знайдете відповідне рішення для свого інтер'єру.