Обідні столи

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Матеріал корпусу
Ширина столу
Довжина столу
Висота столу
Стіл розкладається
Матеріал стільниці
5
2
48
10
2
7
Товщина кромки
Результатів 450 од.
Сортувати:
Знижка -21%
Стіл Женева Мати сірий
Стіл Женева Мати сірий
14 935 грн.
11 832 грн.

Традиційні обідні столи – головна прикраса будь-якої кухні, тому до вибору таких меблів слід підходити уважно. Стіл повинен бути зручним, щоб прийом їжі не перетворювався на випробування, і не займати багато місця у приміщенні. Ще один критерій вибору - естетика, так як обідній стіл привертає багато уваги і повинен гармоніювати з оточенням.

Параметри вибору

Вибір обіднього столу будується на таких умовах:

  • Розмір. Вибирайте моделі, які будуть місткими, але не завадять вільному пересування кімнатою.

  • Форма. Прямокутні столи підходять для великих та просторих приміщень, оскільки займають багато місця. Круглі моделі виглядають цікавіше, але все оточення вишиковується навколо столу.

  • Функціональність. Традиційні столи доповнюються висувними полицями та ящиками, які розміщуються під стільницею, тому не заважають під час їди. Інші моделі оснащуються розсувними механізмами, і стіл легко збільшується за потребою.

  • Матеріал виготовлення. У цьому питанні меблеві виробники використовують традиційні рішення та виявляють оригінальність. У магазині ви зустрінете класичні дерев'яні моделі, недорогі пластикові столи та цікаві комбіновані варіанти.

Кожна модель має свої переваги та недоліки, тому краще вирішити заздалегідь, який стіл вам потрібен. Скористайтеся інтернетом та уважно перегляньте різні фото інтер'єрів, щоб зрозуміти, як впишеться стіл певної форми в інтер'єр.

Поради щодо вибору

Якщо ви вирішили купити обідній стіл, почніть пошук потрібної моделі із вибору матеріалу виготовлення. Натуральне дерево – чудовий вибір для будь-якого інтер'єру, але такі меблі складно пересувати по кімнаті через велику вагу. Комбіновані моделі з металевим каркасом та скляною стільницею підійдуть для невеликого приміщення, де масивний виріб виглядає недоречно.

Для великої кухні краще купити круглий стіл і перетворити його на центральний елемент, побудувавши інтер'єр навколо цього елемента. У маленьку кухню купіть прямокутний стіл, який встановлюються вздовж стіни та не заважає при переміщенні по кімнаті. Коли хочеться зберегти більше вільного простору у маленькій кімнаті, скористайтесь функціональними рішеннями. Столи-книжки, моделі зі складним механізмом та вузькі барні столи – такі вироби виглядають оригінально та при правильному підборі стануть чудовим придбанням для сучасного інтер'єру.

Переглянути різні варіанти та вибрати відповідну модель можна у каталозі нашої компанії. Ми співпрацюємо з відомими виробниками меблів та пропонуємо широкий асортимент за доступними цінами. Якщо вам потрібна допомога у виборі меблів, звертайтесь до консультантів магазину та отримайте персональні рекомендації.