Основи

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Розмір каркасу
Ширина каркасу
Довжина каркасу
Максимальне навантаження
Результатів 30 од.
Сортувати:

Ліжко відноситься до меблів, які оцінюються за характеристиками надійності та зручності. Питання естетики та стилістичного оформлення не є основними, адже ми вибираємо зручні, а не гарні ліжка. Комфорт під час сну забезпечує основа ліжка, яка може підбиратися окремо від узголів'я. Якщо ви вирішили купити основу в Україні та оновити стандартну конструкцію, пропонуємо вивчити основні типи спального ложа та вибрати оптимальний варіант для дому.

Яка основа ліжка варто вибрати

Насамперед, необхідно розуміти, що основа не є повноцінним ліжком. Подібні елементи позбавлені узголів'я, тому спати на такому ліжку не дуже зручно.

Виробники меблів пропонують на вибір різні типи основ: ширина може коливатися від 2 метрів до 700 см, довжина також варіюється від 2 метрів до 1,8 м. Залежно від того, яке ліжко вам необхідне, підбирається основа певного розміру. Наприклад, стандартні габарити основи двоспального ліжка мають становити 2 на 2 метри як мінімум. Дитячі моделі можуть мати ширину від 70 см, тому що розраховані на дитину і не повинні бути надто широкими.

Якщо ви вирішили купити основу в Україні, зверніть увагу, як зібрано конструкцію. Розрізняють моделі із цільного щита, в якому основна площина склеєна зі шматків фанери або дерев'яних дощок. Інший різновид основи для ліжок – це каркасні конструкції з рейками різної ширини та додатковою опорою по центру.

На що звернути увагу при покупці основи

Існує кілька критеріїв, які необхідно враховувати при виборі нової основи:

  • Матеріал виготовлення. Найбільш довговічними вважаються моделі, виготовлені з дерева та металу. Міцний каркас збирається із металевих напрямних, рейки або жорстка основа може складатися з плит ДСП або тонких дерев'яних ламелей.

  • Тип ламелей. В основі можуть використовуватися ламелі шириною від 5 до 12 мм, смужки кріпляться за допомогою спеціальних кріплень і від якості цих елементів конструкції залежить довговічність усієї основи.

  • Тип основи. Ложе може стояти з ламелей або бути суцільним – у кожного варіанта свої особливості, тому варто враховувати специфіку конструкцій. Підстави з ламелями мають гарну амортизацію, і для такого ліжка можна придбати тонкий матрац. Ліжка з жорстким ложем підходять не всім, і краще купити для такої моделі ортопедичний матрац.

У нашій компанії ви можете купити основу в Україні за вигідними цінами та підібрати варіант конструкції, який відповідатиме всім вашим вимогам.