Столи-трансформери

Фільтри пошуку
0 - 5814 грн.
Ціна
-
грн.
Довжина столу в розкладеному вигляді
Виробник
Матеріал корпусу
Ширина столу
Довжина столу
Висота столу
Стіл розкладається
Матеріал стільниці
23
18
2
2
Результатів 47 од.
Сортувати:

Сучасні дизайнери все частіше втілюють сміливі проекти, пропонуючи покупцям оригінальні рішення в інтер'єрі. Так, столи-трансформери швидко стали популярними, і покупці оцінили функціональність і користь подібних рішень. Якщо ви тільки відкриваєте для себе категорію сучасних практичних меблів, пропонуємо звернути увагу на столи-трансформери.

Які бувають столи-трансформери

  • З можливістю збільшення корисного простору. Додаткові вставки по краях стільниці збільшують стіл у кілька разів. Подібні моделі підходять для будинків, де найчастіше зустрічають гостей.

  • Стіл-полиця. Цікаво виглядає модель, в якій стільниця складається з окремих планок, а каркасна частина виконана таким чином, що одна площина розбивається на кілька полиць один над одним.

  • Стіл-ліжко. Стиль мінімалізму все частіше використовується при оформленні невеликих квартир, тому стіл з можливістю трансформації в ліжко перетворюється на корисне придбання.

  • Стіл зі складальним механізмом. Невеликий обідній стіл може складатися в невелику бічну панель, таке рішення підходить для інтер'єрів, де найбільше цінується вільний простір.

Головний критерій вибору меблів із можливістю трансформації – якість механізму. У конструкції використовуються рухомі елементи, тому механізм має бути міцним та довговічним.

Якісні меблі від виробників

У каталозі нашого магазину ви знайдете багато оригінальних рішень від різних виробників. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними фабриками, які дотримуються встановлених стандартів.

Для зручності покупців ми забезпечили кожен виріб якісними фотографіями та докладним описом, тому ви легко підберете варіант столу-трансформера для свого інтер'єру. Якщо ви не готові до сміливих експериментів, звертайтеся до консультантів і підготують персональні рекомендації для вашого будинку.