• \
  • Про нас

Про нас

Зручно, вигідно та безпечно

МЕГА ДІМ - найбільший інтернет-магазин меблів в Україні. Тут можна знайти будь-які меблі, які допоможе вам втілити найсміливіші мрії та побажання в інтер'єрі, створити справжній затишок.

Ми пропонуємо продукцію за приємною ціною та надаємо вигідні умови доставки та складання. Оформляйте замовлення на суму від 10000 грн. та гарантовано отримуйте безкоштовну доставку та складання в Харкові, Полтаві, Дніпрі, Одесі та Львові. 

На всю продукцію надається гарантія від 12 до 18 місяців.

Наша мета – щасливі клієнти

Ми знаємо, що меблі здатні зробити життя комфортнішим, приємнішим і яскравішим. Тому і пошук необхідних меблів має бути легким, швидким та зручним. Ми допомагаємо знайти те, що потрібне саме Вам, в одному місці. Всі турботи ми беремо на себе, виконуємо ваші бажання та гарантуємо сервіс, який робить ваше життя щасливішим.

Здійснювати мрії легко

Ми працюємо по всій Україні, співпрацюємо з провідними виробниками меблів, щоб ви могли легко підібрати будь-які меблі. Ми хочемо, щоб наші клієнти отримували найкращий сервіс, тому реалізуємо комплексний підхід: доставка, складання, гарантійне обслуговування.

Зручна доставка

Будь-який товар можна замовити із доставкою. Усі комплексні замовлення на суму від 10 000 грн. ми доставляємо та збираємо безкоштовно та оперативно.
За наявності меблів на складі, доставка та складання по Харкову – протягом доби, по Україні – протягом 3 робочих днів. Все - з мінімальною передоплатою, якщо необхідно - на виплат або кредит. Можлива, як безготівкова, так і готівкова оплата - вибір за вами.

Далі — більше

Наша мета, щоб у наших клієнтів ніколи не виникало питання «де купити меблі?». МЕГА ДІМ - найбільший інтернет-магазин меблів, в якому кожен знайде свій варіант меблів. Ми хочемо допомогти якомога більшій кількості людей стати щасливими власниками комфортних меблів.


Чекаємо Вас!

Як ми працюємо?

01
Підбір меблів
Вибір розміру, характеристик, кольору, зручності використання.
02
Укладання договору
Обговорення термінів доставки, внесення передоплати, оформлення замовлення.
03
Доставка та Складання меблів Безкоштовно
Доставка до під'їзду до воріт, Складання меблів.
Про нас