• \
  • Оплата і доставка

Оплата і доставка

Зручно, вигідно і безпечно - ось що пропонує МЕГА ДОМ, найбільший інтернет-магазин меблів в Україні. У нас ви знайдете все, що потрібно для здійснення найсміливіших мрій та бажань у вашому інтер'єрі, щоб створити справжню затишність.

Безкоштовна  Доставка Ми гарантуємо від 12 до 18 місяців гарантії на всю нашу продукцію. І найкраще - доставка по всій Україні абсолютно безкоштовна. Ми знаємо, що меблі можуть зробити ваше життя зручнішим, приємнішим і яскравішим. Тому ми вирішуємо проблему з доставкою і робимо її безкоштовною для таких категорій товарів, як шафи-купе, кухні та м'які меблі. А на всі інші товари також поширюється безкоштовна доставка за умови, що сума замовлення не менше 10 000 грн. Якщо бажаєте, можна обговорити платну доставку з нашим менеджером. Безкоштовна доставка доступна у містах-мільйонниках та найближчому регіоні.

Оплата товару здійснюється за передоплатою на розрахунковий рахунок нашої компанії. Решта суми оплачується при отриманні товару або при відправленні зі складу, за вашим бажанням, на розрахунковий рахунок.

Пропонуємо безкоштовну збірку. Незабаром абсолютно всі наші клієнти зможуть отримувати безкоштовну збірку по всій нашій чудовій країні. На даний момент безкоштовна збірка діє як бонус при замовленні і для наших постійних клієнтів.

Здійснення мрій легко з нами. Ми працюємо по всій Україні та співпрацюємо з провідними виробниками меблів, щоб ви могли легко підібрати будь-які меблі. Ми хочемо, щоб наші клієнти отримували найкращий сервіс, тому реалізуємо комплексний підхід, який включає доставку, збірку та гарантійне обслуговування.

Далі - більше. Наша мета - щоб у наших клієнтів ніколи не виникало питання "де купити меблі?". МЕГА ДОМ - це найбільший інтернет-магазин меблів, в якому кожен знайде свій варіант. Ми хочемо допомогти як можна більшій кількості людей стати щасливими власниками зручних меблів.

Чекаємо вас!


Як ми працюємо?

01
Підбір меблів
Вибір розміру, характеристик, кольору, зручності використання.
02
Укладання договору
Обговорення термінів доставки, внесення передоплати, оформлення замовлення.
03
Доставка та Складання меблів Безкоштовно
Доставка до під'їзду до воріт, Складання меблів.
Оплата і доставка