Для дому

Інтер'єр Інтер'єр
150+ товарів від 530 грн.
Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Довжина
Ширина
Висота
Глибина
Матеріал корпусу
Фасад
Наповнення подушок
Тип установки
Підсвітка
Результатів 132 од.
Сортувати:

Бажання насолоджуватися чистим повітрям і тишею спонукає власників міських квартир переїжджати до заміських будинків. Купити таку нерухомість - тільки півсправи, важливо перетворити заміський будинок на затишне сімейне гніздечко, а у вирішенні цього питання не обійтися без меблів.

Особливості вибору меблів для дому

Якщо ви вирішили переїхати на природу, меблі повинні повністю відповідати місцевій обстановці: стільці, столи та інші предмети мають бути виготовлені із природних матеріалів. Бажано, щоб колір виробів був наближеним до природних відтінків. Це правило застосовується до меблів для будь-яких кімнат будинку: вітальні, кухні, спальні або дитячої. Тим не менш, тип приміщення впливає на вибір меблів для дому. Наприклад, при меблювання кухні відмінним рішенням стануть меблі, фасади і стільниці яких імітують натуральний граніт.

Для меблювання відкритої або закритої веранди можна використовувати ковані меблі, вона не тільки кардинально перетворить простір, але й порадує власника своїми властивостями міцності. Зовсім інша справа – меблі дитячої, для цієї кімнати краще використовувати меблі з масиву. Такі вироби є абсолютно безпечними для здоров'я, а колір натурального дерева сприяє створенню необхідної атмосфери.

При виборі меблів слід враховувати й інші параметри:

  • стилістику оформлення приміщення;

  • індивідуальні уподобання мешканців;

  • функціональні можливості виробу;

  • вартість.

Насправді вибір меблів для приватного будинку – не найпростіше завдання, тому довірити її краще професіоналам. Фахівці найвищого рівня працюють у компанії «Мега Дім», яка спеціалізується на продажі меблів для дому.

Гарантовано чудовий результат

Широкий асортимент продукції та високий рівень професіоналізму дозволяють нам досягати бажаного результату. Коли покупці бачать вже мебльоване приміщення будинку, їхні особи освітлюються усмішками. Ми пропонуємо меблі для дому за доступними цінами, а акції та розпродажі дозволяють заощадити ще більше. За ці гроші покупець отримує по-справжньому якісну продукцію, що прослужить довгі роки. Кардинально змінити свій будинок з мінімальними капіталовкладеннями можете і ви, для цього купуйте товари на сайті або зв'яжіться з нами по телефону в будь-який час.