Інтер'єр

Декор інтер'єру Декор інтер'єру
10 товарів від 744 грн.
Дзеркала Дзеркала
180+ товарів від 535 грн.
Фільтри пошуку
535 - 4502 грн.
Ціна
-
грн.
Виробник
Матеріал корпусу
Фасад
Довжина дзеркала
Глибина дзеркала
Висота дзеркала
Товщина кромки
Результатів 195 од.
Сортувати:
Знижка -25%
Магічне дзеркало
Магічне дзеркало
2 514 грн.
1 885 грн.
Дзеркало-5.
Дзеркало-5.
1 174 грн.
Дзеркало
Дзеркало
3 060 грн.
Дзеркало
Дзеркало
2 244 грн.

Інтер'єр складається з дрібниць, тому кожна господиня приділяє багато часу вибору різних предметів обстановки, які не несуть практичної користі. Наприклад, дзеркала служать не тільки для того, щоб ви могли побачити своє відображення та поправити одяг, але й для розширення простору. Працювати з такими елементами складно, але завжди можна піти на експерименти або скористатися порадами з мережі.

Основні правила створення інтер'єру

Якщо ви вирішили купити різні інтер'єрні дрібниці, вам допоможуть поради від професійних дизайнерів:

  • Використовуйте дзеркала для акцентування. Дзеркало можна використовувати для візуального розширення простору або акценту на одній зоні. Наприклад, у вітальні добре виглядає велике дзеркало, підвішене над низькою тумбою. Краще розташувати таку композицію навпроти вікна та вибрати декоративне дзеркало. Це може бути панно, що складається з окремих дзеркальних фрагментів або вузькі смужки дзеркала, встановлені вертикально.

  • Інтер'єрні предмети наголошують на композиції. Якщо ви встановили у вітальні великий диван Г-подібної форми, виділіть один кут за допомогою високої вази. Це допоможе врівноважити незвичайну форму дивана та відверне увагу від подовженої частини.

  • Заповнення простору. Голі стіни відволікають увагу від основного інтер'єру та псують все враження. Однак встановлювати ще одну шафу або полиці на стінку, щоб заповнити простір, необов'язково. Натомість можна повісити картини, декор і підкреслити загальний стиль приміщення.

Виробники меблів пропонують широкий модельний ряд предметів інтер'єру, тому нічого не обмежує уяву. Залишається тільки вирішити, яку вазу купити і картини в якому стилі впишуться в навколишній простір.

Поради професіоналів та доступні ціни

У нашому магазині ми пропонуємо тільки меблі для дому, а також інтер'єрні дрібниці. Такий підхід позбавляє тривалих походів по магазинах і торгових центрах, адже ви вибираєте вироби в онлайн-каталозі і можете легко підібрати предмети обстановки відповідно до стилю меблів.