Дзеркала

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Ширина
Висота
Глибина
Матеріал корпусу
Фасад
Тип установки
Підсвітка
Результатів 126 од.
Сортувати:

Дзеркала

Дзеркала використовуються в інтер'єрі з давніх-давен, і такий предмет декору зустрічається в кожному будинку. У дзеркал є практичне призначення - ми бачимо в них і оцінюємо свою зовнішність. Поверхня, що відображає, розширює простір. Якщо ви вирішили купити дзеркало в Україні для прикраси інтер'єру, ми розповімо, як це правильно зробити.

Призначення та типи

Для кожної кімнати підбирається певний тип дзеркала і в більшості кімнат такий предмет інтер'єру виглядатиме гармонійно. Ось кілька порад, як підібрати дзеркало під призначення приміщення:

  • Передпокій. У такій кімнаті доречно повісити вузьке дзеркало, в яке ви можете розглянути себе цілком. Як правило, ми дивимось у дзеркало перед тим, як вийти з дому, щоб оцінити власну зовнішність. До того ж, вузькі дзеркала краще впишуться в інтер'єр невеликої передпокою та не займатимуть багато місця.

  • Вітальня. У цій кімнаті дзеркала виконують більш декоративну функцію, тому вибирайте предмет інтер'єру під стилістичні особливості оточення. Для класичної вітальні підійдуть дзеркала у важких рамах із завитками. У сучасному оточенні краще виглядають великі об'єкти без рами, які можна приклеїти на стіну.

  • Спальня. Ця кімната призначена для відпочинку та сну, тому інтер'єр має бути максимально простим. Краще встановити дзеркало поруч із нічним столиком або використовувати одну з дверей шафи в цій якості, замінивши стандартний фасад на дзеркало.

  • Дитяча. Якщо ви вирішили повісити дзеркало у дитячу, вибирайте об'єкти округлої форми без гострих кутів. До речі, такий предмет буде дуже корисним у дитячій кімнаті, оскільки сприяє розвитку дитини почуття сприйняття простору.

Дзеркала можна використовувати не лише за прямим призначенням, але й для декорування. В цьому випадку можна купити дзеркала в Україні, які спочатку були створені для декорування. Відмінною особливістю такого предмета є незвичайна форма, складний декор на рамі або візерунок на поверхні дзеркала.

У нашій компанії можна купити дзеркало в Україні, яке стане чудовим доповненням до інтер'єру будь-якої кімнати. Ми зібрали в каталозі цікаві вироби від різних виробників та допоможемо вибрати модель, яка буде відповідати всім вашим вимогам.