Новини компанії

Дистанційне навчання для школяра: як підібрати меблі для комфортного навчання вдома

Останні кілька років школярі все більше часу проводять удома, і режим дистанційного навчання став звичайним явищем для багатьох сімей. Звичайно, дистанційне навчання лають за неефективність, але в більшості випадків батькам не дають вибору. Якщо ви хочете, щоб дистанційне навчання не завадило дитині здобувати нові знання, потрібно подбати про створення комфортного робочого місця.

01.02.2022
742
Облаштування домашнього офісу

Дедалі більше фахівців переходять на дистанційний режим роботи, тому облаштування домашнього офісу стало для багатьох першочерговим завданням. Якщо ви працюєте з дому, важливо створити сучасний та зручний простір для роботи, щоб залишатися ефективним та зберігати робочий настрій.

02.02.2022
742
Проектуй своє житло разом з нами: підбір меблів, доставка, покупка

Створювати інтер'єр у себе вдома – цікаве та захоплююче заняття! Деякі побоюються самостійно підбирати меблі для дому, тому що не мають досвіду чи дизайнерської освіти. Насправді все набагато простіше і створити оригінальний інтер'єр може будь-хто!

27.01.2022
639
Незабаром відкриття нового магазину МегаДом

Наша компанія – це сучасний онлайн-супермаркет меблів, де можна придбати все: від дивана до предметів інтер'єру.

28.01.2022
744
Нова колекція меблів із ІКЕА

На наших постійних покупців та нових клієнтів чекає цікаве оновлення каталогу, адже ми вирішили запропонувати вам меблі від відомого європейського бренду Ікеа.

03.02.2022
696
Категорії Новин