Дистанційне навчання для школяра: як підібрати меблі для комфортного навчання вдома

01.02.2022
0
Останні кілька років школярі все більше часу проводять вдома, і режим дистанційного навчання став звичайним явищем для багатьох сімей. Звичайно, дистанційне навчання лають за неефективність, але в більшості випадків батькам не дають вибору. Якщо ви хочете, щоб дистанційне навчання не завадило дитині здобувати нові знання, потрібно подбати про створення комфортного робочого місця.

Як облаштувати навчальний клас вдома


Для того щоб дитина отримувала задоволення від навчання в дистанційному режимі і не відволікалася, потрібно відтворити вдома атмосферу шкільного класу. Не потрібно купувати для цього шкільну парту чи вчительську дошку, але варто придивитися до робочого місця учня.


Насамперед на ефективність навчання впливає комфорт навчального місця, тому стіл школяра має бути зручним та практичним. Стіл має бути досить широким, щоб викласти на нього всі підручники та зошити. Канцелярське приладдя повинне лежати під рукою, щоб дитині не доводилося відволікатися в пошуках олівця чи лінійки.


Особливу важливість представляє стілець, тому що діти рідко сидять за столом правильно і тримають спину. Якщо дитина навчається у молодших класах, зверніть особливу увагу на поставу та положення тіла під час навчання. Спина має бути рівною, ноги впираються у підлогу або стоять на спеціальній підставці. Підлітку можна придбати комп'ютерний стілець з рухомою спинкою і висотою сидіння, що настроюється. Крім меблів, у навчальному куточку знадобиться настільна лампа, щоб школяру не довелося напружувати очі під час навчання.


Ми зібрали в каталозі нашого магазину все необхідне, щоб облаштувати практичний навчальний куточок у вас вдома. Наші фахівці допоможуть вибрати меблі під особливості інтер'єру, розкажуть про останні новинки в галузі дизайну та порадять практичні меблеві комплекти для дітей.Репост