Комоди

Комоди з ДСП Комоди з ДСП
490+ товарів від 1 685 грн.
Комоди із МДФ Комоди із МДФ
100+ товарів від 3 250 грн.
Комоди з дерева Комоди з дерева
10 товарів від 8 085 грн.
Комоди Гербор Комоди Гербор
100+ товарів від 1 190 грн.
Кутові комоди Кутові комоди
3 товарів від 1 190 грн.
Пеленальні комоди Пеленальні комоди
7 товарів від 3 458 грн.
Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Довжина
Ширина
Висота
Глибина
Матеріал корпусу
Кількість дверей
Фасад
Кількість ящиків
Направляючі

Місткі комоди добре виглядають у будь-якому оточенні, але вибирати такі меблі непросто. Як правило, комоди купуються як додаткові предмети обстановки, тому повинні збігатися з оточенням. Якщо ви хочете купити комод в Україні, у каталозі нашої компанії знайдете широкий вибір меблів у різних стилях. Наші співробітники допоможуть вибрати оптимальне рішення або зроблять особисту підбірку під ваші вимоги.

Вибираємо комод за призначенням

Головний критерій вибору меблів – це призначення, оскільки комоди можна використовувати не лише для зберігання одягу. У вітальні подовжений комод з висувними ящиками може використовуватися для телевізора або як елемент інтер'єру для зонування простору. Для спальні краще вибрати модель з глибокими та місткими ящиками, невисокий комод може виступати як туалетний столик. Якщо ви хочете купити комод в Україні для кухні, зверніть увагу на моделі з глибокими полицями та вузькими висувними ящиками. У ящиках можна зберігати дрібне кухонне приладдя, в глибоку полицю помістяться чи пляшки.

На що звернути увагу при покупці

Якщо з питанням заповнення все зрозуміло і ви знаєте, від чого відштовхуватися, визначити якість меблів непросто. Існує кілька професійних секретів, які вкажуть на якість комода:

  • Обробка поверхонь. Усі поверхні комода повинні бути добре оброблені, не мати сколів чи подряпин. Зверніть увагу на фарбування та текстуру, оскільки нерівності або непрофарбовані плями вказують на низьку якість обробки.

  • Якість фурнітури. Комоди часто складаються з полиць із дверцятами та шухляд висувного типу, тому для таких меблів використовуються складні системи та спеціальна фурнітура. Всі шухляди повинні висуватися плавно і не скрипіти при відкритті, дверцята у закритому вигляді повинні бути рівними, між корпусною частиною та фасадом не повинно бути люфту.

  • Задня стінка. Комоди – це корпусні меблі, тому важливою складовою є задня стінка. У якісних моделях стінка повинна мати товщину не менше ніж 6 мм.

У нашій компанії можна купити комод високої якості в Україні за доступною вартістю. Ми пропонуємо широкий асортимент меблів від різних виробників та допоможемо підібрати оптимальне рішення для вашого будинку.