Тумби та комоди

Комоди Комоди
630+ товарів від 1 126 грн.
Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Довжина
Ширина
Висота
Глибина
Матеріал корпусу
Кількість дверей
Наповнення
Фасад
Кількість ящиків
Сидіння
Направляючі

Для заповнення простору в кімнаті використовують невеликі предмети інтер'єру, які балансують композиції. В цій якості найкраще використовувати тумби або комоди, які не тільки вносять остаточні штрихи в інтер'єр, але й можуть використовуватись для зберігання дрібниць. Якщо ви вирішили купити тумби або комоди в Україні, виробники запропонують широкий асортимент. Іноді вибрати відповідні меблі під особливості інтер'єру складно, оскільки нові предмети повинні мати таку ж стилістику, що й оточення.

Як підібрати меблі для різних кімнат

Якщо ви вирішили купити тумби або комоди в Україні, важливо визначитися, в яку кімнату будуть встановлені нові меблі. Залежно від місця підбирається тумба з певним наповненням, щоб нові предмети інтер'єру мали як декоративні функції, а й були корисними.

Для вітальні краще вибрати низький комод подовженого формату, який можна використовувати як тумбу під телевізор. Особливістю таких меблів стане наявність підготовлених прорізів у задній стінці або в стільниці для дротів. На кухні краще виглядають високі пенали, оскільки ними зручно користуватися. Однак тумба середньої висоти із місткими полицями теж не буде зайвою. У такій тумбі можна зберігати високий посуд, який складно помістити у полиці на шафі.

Широкі комоди з висувними шухлядами добре підходять для спалень або дитячих кімнат – зручно зберігати одяг та білизну. Для дитячої краще модель, в якій зручно відсувати ящики, і з цим зможе впоратися навіть дитина. У спальні добре виглядатиме комод із дзеркалом у класичному стилі з красивою дерев'яною рамою та витонченими ручками.

Невисока тумба з глибокими полицями та висувними шухлядами підходить для ванної, щоб було місце для зберігання рушників та миючих засобів. Можна поєднати таку тумбу з навісною шафою або встановити меблі поруч із раковиною, щоб не довелося довго шукати чистий рушник.

У нашій компанії можна купити тумбу або комод в Україні для будь-якої кімнати та інтер'єру. У каталозі представлений широкий асортимент меблів за вигідними цінами від різних виробників, тому кожен покупець без проблем знайде відповідне рішення для свого будинку.