Шафи купе

2-дверні 2-дверні
580+ товарів від 2 128 грн.
3-дверні 3-дверні
250+ товарів від 5 078 грн.
4-дверні 4-дверні
100+ товарів від 10 976 грн.
5 дверна 5 дверна
30+ товарів від 13 783 грн.
Дитячі шафи купе Дитячі шафи купе
20+ товарів від 5 402 грн.
Прихожі-купе Прихожі-купе
30+ товарів від 2 128 грн.
Шафи купе з малюнком Шафи купе з малюнком
920+ товарів від 2 128 грн.
Шафи-купе з фотодруком Шафи-купе з фотодруком
920+ товарів від 2 128 грн.
Шафи-купе кутові Шафи-купе кутові
40+ товарів від 6 408 грн.
Доповнення до шаф-купе Доповнення до шаф-купе
10 товарів від 25 грн.
Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Матеріал корпусу
Фасад
Кількість дверей шафи купе
Довжина шафи купе
Глибина шафи купе
Висота шафи купе
Товщина кромки
Результатів 698 од.
Сортувати:

Обмежений простір житла змушує шукати місткі, універсальні та компактні меблі. Всім цим вимогам на 100% відповідає шафа-купе, яка відрізняється використанням не розпашних, а зсувних стулок. За допомогою таких меблів можна не тільки ефективно організувати зберігання речей, але й забезпечити зонування простору (поділ кімнати на кілька зон).

Критерії вибору шафи-купе

Щоб підібрати оптимальний варіант, потрібно звернути увагу на такі моменти:

  • внутрішнє наповнення;

  • особливості фурнітури;

  • якість матеріалів;

  • стилістичне виконання.

Наповнення підбирається індивідуально, але є і обов'язкові елементи: полиці для одягу, штанга для зберігання речей на плічках і широкі антресолі для розміщення несезонних предметів. Фурнітура зсувного механізму відчинення дверей складається з роликів та рамок. Кращою вважається фурнітура з алюмінієвими рамками та сталевими роликами з тефлоновим напиленням, вона довговічна та безшумна у роботі.

Вибір матеріалів виготовлення самої шафи ще більший: ЛДСП, МДФ, ДВП. Самостійно зорієнтуватися в такій кількості параметрів складно, але якщо ви звернетеся до компанії «Мега Дім», то займатися цим і не потрібно. Наші фахівці підберуть оптимальну для вас шафу-купе з урахуванням місця встановлення та ваших потреб.

Інші переваги

Нашим клієнтам не доведеться турбуватися про доставку та складання шафи – ці клопоти ми повністю беремо на себе, причому виконуємо роботи в стислий термін. Приємно здивує покупців та доступна вартість послуги, сплатити яку можна будь-яким зручним способом. Щоб меблювання житла було ще більш доступним, пропонуємо акції та знижки, за допомогою яких можна заощадити на придбанні шафи-купе ще більше.

За невелику плату покупець отримує стильні та довговічні меблі, які стануть окрасою кімнати та забезпечать зручне зберігання речей. Наша компанія реалізує шафи-купе від провідних меблевих брендів. Пропозицію від «Мега Дім» вже встигли оцінити десятки клієнтів, серед них можете виявитися і ви. Для цього зв'яжіться з нашими менеджерами або заповніть форму замовлення на сайті.