Дитячі шафи-купе

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Довжина
Висота
Глибина
Матеріал корпусу
Кількість дверей
Фасад
Направляючі
Результатів 20 од.
Сортувати:

Якщо в дитячій кімнаті досить багато місця, можна встановити повноцінну шафу-купе. Таким чином, ви зможете правильно організувати простір та привчити дитину до порядку. Однак вибирати меблі в дитячу потрібно з урахуванням не тільки інтер'єру, а й інших характеристик.

Як правильно вибрати меблі в дитячу

Якщо ви хочете купити дитячу шафу-купе в Україні, почніть з вивчення внутрішнього наповнення. Дитина може сама складати свої іграшки або вибирати одяг, так що їй має бути зручно користуватися полицями та ящиками. Зверніть увагу на розташування осередків всередині шафи, щоб дитина могла користуватися нижньою частиною шафи. Так, повсякденний одяг краще скласти у відкриті полиці, щоб малюк будь-якого віку міг швидко його дістати. Корисно залишити одну із полиць вільною, щоб складати сюди іграшки. Верхню частину можна використовувати для сезонного одягу або речей, якими користуєтеся нечасто.

Безпека – наступний критерій, який повинен турбувати батьків під час вибору меблів. Якщо ви хочете купити дитячу шафу-купе в Україні, краще вибрати модель зі зручними панелями з матового матеріалу. У дитячій краще не встановлювати меблі із дзеркальними або глянцевими панелями, оскільки дверцята шафи будуть постійно покриті відбитками пальців. Також варто вивчити ручки, які повинні мати округлу форму та бути зручними у використанні.

Шафа-купе краще розмістити біля стіни, щоб вона не займала багато місця, але була досить об'ємною і місткою. Вибирайте моделі висотою до стелі, щоб використовувати вільний простір із максимальною користю. Дитячі меблі не повинні бути занадто глибокими, так що 40 см буде достатньо.

У нашій компанії можна купити дитячу шафу-купе в Україні, яка відповідає всім вашим вимогам. Ми співпрацюємо з відомими меблевими фабриками та пропонуємо широкий асортимент дитячих меблів у різних стилях. Ви можете підібрати шафу самостійно, вивчаючи вибрані моделі по фото та опису, або звернутися до консультантів магазину, які дадуть відповідь на будь-які питання.