Для створення інтер'єру по особистому ескізу часто потрібні меблі певного розміру та стилю, тому меблі на замовлення користуються популярністю на ринку. Ви можете вибрати не тільки наповнення шафи, але й конструкцію за певними габаритами, що дає змогу реалізувати будь-який авторський задум. Якщо ви хочете купити шафу-купе за індивідуальним розміром в Україні, потрібно навчитися розумітися на нюансах вибору.

Як правильно замовляти меблі за індивідуальним розміром

Якщо ви вирішили купити шафу-купе за індивідуальним розміром в Україні, необхідно врахувати декілька особливостей таких меблів. Насамперед слід визначитися з розмірами, для цього можна звернутися до фахівців. Оскільки ви замовляєте меблі за індивідуальним розміром, можете вибрати не тільки довжину шафи, але й глибину та висоту. У невеликі кімнати краще встановлювати меблі висотою до стелі – верхню частину можна використовувати як антресолі або встановити спеціальний механізм для швидкого доступу до верхніх полиць. У довжину шафа може займати весь простір вздовж стіни, але такі рішення підходять лише для великих кімнат. Глибина підбирається в залежності від призначення шафи - дитячі меблі можуть мати глибину 40 см, повноцінні шафи в спальню краще зробити глибше.

Якщо з розмірами визначилися, настав час вибирати тип конструкції та форму. Корпусні меблі зручніші у використанні, тому що шафу можна пересунути або встановити в іншу кімнату. Вбудовані моделі не мають задньої стінки, рейкові напрямні кріпляться до стелі або стін. Матеріал виготовлення – ще один важливий нюанс, який необхідно враховувати під час замовлення меблів. Корпусна частина повинна бути з міцних та довговічних матеріалів, щоб ви могли користуватися предметом меблів багато років. Фасадна частина може прикрашатися різними матеріалами, все залежить від особистих уподобань замовника.

У нашій компанії можна купити шафу-купе за індивідуальним розміром в Україні за доступною вартістю. Ми пропонуємо широкий вибір меблів від різних меблевих фабрик та допоможемо розробити оптимальний проект для вашого будинку.