Шафи-купе з фотодруком

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Довжина
Висота
Глибина
Матеріал корпусу
Кількість дверей
Фасад
Направляючі
Результатів 408 од.
Сортувати:

Фотодрук – це нова технологія перенесення зображення на будь-які поверхні, що подарувала величезні можливості дизайнерам. Якщо ви хочете прикрасити інтер'єр оригінальними меблями, пропонуємо купити шафу з фотодруком в Україні в нашій компанії. Меблеві фабрики пропонують широкий вибір моделей з таким декором, і яскраве зображення чудово впишеться в інтер'єр дитячої чи спальні.

Особливості меблів з фотодруком

Технологія фотодруку не тільки дає можливість прикрасити велику площу фасаду оригінальним малюнком, а й створює практичний декор. Таке оформлення не потребує особливого догляду, малюнок не вицвітає на сонці, дверцята можна мити будь-яким засобом. При цьому фотодрук може займати лише частину фасаду, додаючи яскраві акценти в інтер'єрі не виглядати вульгарно.

Якщо ви вирішили купити шафу-купе з фотодруком в Україні, вам запропонують широкий вибір моделей у різних стилях. Для дитячої кімнати можна придбати шафу із зображенням мультиплікаційних героїв, які створять грайливий настрій у кімнаті. Спальню можна прикрасити шафою з оригінальним пейзажем або авангардним малюнком на фасаді, який повторюватиме особливості інтер'єру.

Є кілька правил вибору меблів із таким декором, які краще не порушувати. Так, об'ємний малюнок на всій фасадній частині привертатиме максимум уваги і зробить шафу центральним елементом у композиції. У невеликій кімнаті весь інтер'єр доведеться «прив'язувати» до зображення, повторюючи його в менших предметах або дотримуючись певної колірної гами. Можна уникнути такої складності, якщо купити шафу з меншим малюнком, який прикрашатиме лише частину фасаду. Великі зображення з масою деталей краще виглядають у великих розмірах, так що такий декор рекомендується використовувати для шаф з трьома і більше полотнами.

Тим, хто хоче купити шафу-купе з фотодруком в Україні, радимо заглянути у каталог нашої компанії. Ми пропонуємо чудову колекцію меблів з таким декором для різних інтер'єрів та допоможемо вибрати оптимальне рішення для вашого будинку.