Розсувні системи

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Фасад
Кількість дверей шафи купе
Товщина кромки
Результатів 201 од.
Сортувати:

Розсувні системи можуть використовуватися як міжкімнатні перегородки, таке рішення ідеально вписується в інтер'єр сучасного будинку. Якщо ви хочете зберегти відчуття вільного простору та мати можливість відгородити частину кімнати, краще вибрати саме такі системи. Вони відрізняються невеликими розмірами, практичні у використанні та чудово виглядають. Якщо ви хочете купити розсувну систему в Україні, виробники запропонують широкий вибір різних рішень та типів конструкцій, тому важливо знати заздалегідь, чого ви чекаєте від інтер'єру.

Види розсувних систем

Існує маса різновидів таких систем, які можна встановлювати як у прорізи, так і замість двостворчастих дверей. Питання естетики слід розглядати в останню чергу, оскільки полотна для розсувних систем можуть бути виготовлені з різних матеріалів, насамперед, належить вирішити питання з вибором типу конструкції:

  • Система з видимою рейкою. Основна частина розсувної системи — рейка, якою пересуваються полотна. Ця частина конструкції може бути видимою, подібні системи займають чимало місця, тому доведеться продумати всі особливості. Рейки можуть бути приховані спеціальним карнизом або декоративною планкою, тому конструкція добре виглядає в інтер'єрі та не привертає багато уваги.

  • Система з невидимими рейками. Напрямні можуть бути прихованими, і рейкова система розміщується всередині полотна. Такі системи виглядають компактними, але рідко бувають великого розміру.

  • Купе. Полотна пересуваються металевою напрямною, яка встановлюється зверху. Відмінна риса в тому, що знизу полотна не фіксуються, тому погано ізолюють приміщення.

  • Складні системи. Цікавий варіант розсувної системи, в якій полотна складаються на кшталт гармошки. Такі полотна роблять із легких матеріалів та мають обмеження за розмірами.

Якщо ви вирішили купити розсувну систему в Україні, необхідно не лише продумати зовнішній вигляд конструкції, а й врахувати технічні особливості. Наприклад, складні варіанти зазвичай відрізняються невеликою вагою, тому їх можна використовувати як двері в гардеробну. Розсувні системи на рейках можна встановити як міжкімнатну перегородку, так як подібні конструкції добре ізолюють від холоду або звуків.

У нашій компанії можна купити розсувну систему в Україні різного формату та підібрати оптимальне рішення. Ми пропонуємо широкий вибір систем та допоможемо підібрати варіант, який найкраще впишеться в інтер'єр вашого будинку.