Шафи-купе з малюнком

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Довжина
Висота
Глибина
Матеріал корпусу
Кількість дверей
Фасад
Направляючі
Результатів 408 од.
Сортувати:

Складний декор на меблях – це завжди небезпечно, тому що подібне оформлення вимагає відповідного оточення. Якщо ви вирішили купити шафу-купе з малюнком в Україні, потрібно ретельно продумати розміщення такого елемента в інтер'єрі. Візерунок повинен доповнювати інтер'єрне оформлення, але не створювати проблем при сприйнятті цілої композиції і не виглядати зайвим. Проте естетичні питання кожен покупець вирішує індивідуально собі. Дизайн може виражати особисте розуміння краси, бути акцентною деталлю або доповнювати композицію, але не забувати про технічні характеристики.

Як вибрати шафу з малюнком

Якщо ви хочете купити шафу купе з малюнком в Україні, слід розпочати пошук відповідних меблів з вивчення технології нанесення візерунка. Існує кілька способів перенести зображення на будь-які матеріали:

  • Полімерна плівка. Малюнок друкується на плівці, яка потім наклеюється на фасадну частину. Зображення може бути дуже яскравим та привабливим, але такий декор не прослужить довго. Покриття недовговічне, легко дряпається і виглядає дешево.

  • Багатошарова поверхня. Більш складна технологія полягає у створенні декількох шарів для зображення. Спочатку поверхня покривається білою фарбою, на яку потім наноситься малюнок, і після цього візерунок закріплюється з допомогою спеціального прозорого засобу. Такий малюнок надовго зберігає контрастність і чіткість, не боїться подряпин і добре переносить контакт із вологою. Недоліки технології – складність та висока вартість створення зображення.

  • Піскоструминний малюнок. Візерунок на поверхні полотен може бути створений за допомогою спеціального верстата, який наносить малюнок механічним способом. Подібна технологія застосовується лише до дзеркальних, глянцевих або скляних поверхонь.

  • Фотодрук. Якщо ви хочете купити шафу купе з малюнком в Україні, яка прослужить багато років, обирайте саме такі моделі. Фотодрук переносить зображення за допомогою технології закріплення пігментів під ультрафіолетовим випромінюванням. Малюнок не боїться вологи, сонячного світла та миючих засобів, а сама технологія немає обмежень у виборі відтінків.

У каталозі нашої компанії можна докладно познайомитися з різними варіантами такого декору та вибрати модель, яка відповідатиме всім очікуванням та вимогам. Якщо вас турбують характеристики вибраних меблів, ви можете звернутися до представників магазину.