Шафа-купе з піскоструминним малюнком

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Довжина
Висота
Глибина
Матеріал корпусу
Кількість дверей
Фасад
Направляючі
Результатів 408 од.
Сортувати:

Якщо ви вирішили встановити шафу-купе, питання оформлення дверей буде цікавити вас насамперед. Завдяки уяві дизайнерів та технологічним можливостям виробники меблів пропонують безліч оригінальних рішень для інтер'єру у будь-якому стилі. Тим, хто віддає перевагу елегантному оформленню в неповторному форматі, пропонуємо купити шафу-купе з піскоструминним малюнком в Україні. Такі моделі відрізняються від стандартних, тому що прикрашені оригінальним візерунком на глянцевій або дзеркальній фасадній частині.

Яку модель краще вибрати

Якщо ви вирішили купити шафу-купе з піскоструминним малюнком в Україні, вам буде цікаво дізнатися, чим відрізняються такі моделі. Піскоструминний малюнок наноситься на поверхню дверей за допомогою спеціального верстата, і в залежності від уяви дизайнера можна реалізувати будь-який дизайн на фасаді. Завдяки технології нанесення малюнка можна повторити складний візерунок на будь-якій глянцевій або дзеркальній поверхні. Особливість такого декору полягає в тому, що малюнок не вицвітає на сонці, не вимагає спеціального догляду і не реагує на вологу або механічну дію.

Фасад може бути оздоблений будь-яким візерунком: від райських кольорів до зображення конкретного предмета. Ніщо не обмежує вашу уяву, і можна вибрати шафу, яка стане головним акцентом в інтер'єрі. Якщо подібне оформлення здається надто нав'язливим, можна купити модель із комбінованим дизайном. Наприклад, піскоструминний малюнок наноситься тільки на частину фасаду або розташовується на різних рівнях, що створює цікавий візуальний ефект. Моделі з таким декором помітніші в інтер'єрі, тому шафи з візерунком на фасаді відіграють головну роль у дизайні.

Якщо ви хочете купити шафу-купе з піскоструминним малюнком в Україні, пропонуємо почати пошук відповідної моделі з відвідування нашого магазину. Ми зібрали колекцію найцікавіших предметів меблів з таким декором в одному місці, так що ви зможете знайти відповідне рішення для свого інтер'єру. Якщо у вас виникли питання, ви завжди можете звернутися до консультантів нашого магазину та отримати детальну відповідь на будь-яке звернення.