Шафа-купе у передпокій

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Довжина
Висота
Глибина
Матеріал корпусу
Кількість дверей
Фасад
Направляючі

Шафа з розсувними дверцятами найкраще виглядає у передпокої, де недостатньо місця для стандартних розпашних моделей. Такі меблі в передпокої використовуються для зберігання верхнього одягу та аксесуарів, сумок та взуття. Існують варіанти спеціально для цих кімнат, у яких присутні штанги для верхнього одягу та взуття. Якщо ви хочете купити передпокій-купе в Україні, ми допоможемо вибрати оптимальне рішення для вашої оселі.

Як вибрати шафу-купе до передпокою

Якщо ви вирішили купити передпокій-купе в Україні, радимо звернути увагу на кілька важливих моментів:

  • Підбирайте меблі за габаритами приміщення. Основні розмірні характеристики шафи-купе – висота, довжина та глибина. Щоб шафа була місткою, але не займала все вільне місце в кімнаті, краще вибрати високу модель під стелю. Далі зверніть увагу на довжину, тому що шафа не повинна заважати переміщенню по кімнаті або перекривати дверні отвори. Стандартна глибина для шафи у передпокій – 60 см, але можна встановити модель із меншою глибиною – до 40 см.

  • Вивчіть матеріали виготовлення. Основна частина шафи-купе – розсувна система, яка може складатися із металевих або алюмінієвих напрямних. Метал обійдеться дешевше, але такі рейки швидше зламаються, тому краще вибрати дорожчу алюмінієву систему.

  • Внутрішнє заповнення. Виробники меблів пропонують широкий модельний ряд шаф різного типу, тому ви можете вибрати наповнення під свої потреби. Так, можна використовувати частину шафи для зберігання сезонних речей, і для цього стануть у нагоді високі антресолі. Якщо ви плануєте обійтися без дзеркала, можна купити модель із дзеркальними дверцятами.

Питання зовнішнього вигляду шафи індивідуальне, так як меблі повинні поєднуватися з оточенням. Можна орієнтуватися на колірну палітру інтер'єру або підібрати меблі, які будуть контрастувати і стануть головним елементом композиції.

У нашому магазині можна купити передпокій-купе в Україні, який відповідає всім естетичним вимогам. У каталозі представлені класичні моделі у стриманому стилі, меблі сучасного формату з яскравими вставками та навіть оригінальні авторські роботи з незвичайним оформленням.