Клік-кляк

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Матеріал корпусу
Наповнення
Механізм трансформації
Відділення для білизни
Довжина дивана
Глибина дивана
Довжина спального місця дивана
Ширина спального місця дивана
Результатів 8 од.
Сортувати:
Знижка -17%
Диван Аргента
Диван Аргента
15 860 грн.
13 217 грн.
Знижка -17%
Диван Петрович
Диван Петрович
9 373 грн.
7 811 грн.
Знижка -17%
Диван джокер
Диван джокер
9 487 грн.
7 906 грн.

Дивани з механізмом клік-кляк багато в чому схожі на традиційні моделі-книжки, але отримали низку доробок. Завдяки розкладному механізму зручний диван швидко перетворюється на ліжко, яке розраховане на двох людей. Проте економія місця та зручність – це не головні переваги таких моделей.

Особливості механізму клік-кляк

Якщо вам потрібний диван, який замінить повноцінне ліжко, радимо купити механізм клік-кляк в Україні. Такі меблі відрізняються простотою використання, довговічністю і в розкладеному вигляді можуть приймати кілька форм. Принцип дії нагадує традиційну книжку, але додатковою перевагою є рухливі підлокітники. Бічні елементи можна розкласти врівень з ложем або встановити в похилому положенні, щоб ви могли розміститися на дивані в напівлежачому положенні. Якщо ви шукаєте практичний варіант для дому, найкраще купити диван з механізмом клік-кляк в Україні, який функціональніший за стандартні моделі.

У деяких моделях є відсік для зберігання постільної білизни, тому диван замінює не тільки ліжко, але й шафу. Недолік в тому, що меблі не можна присунути впритул до стіни, тому що спинка становить частину основи ліжка, і позаду має бути достатньо місця для встановлення цього елемента в лежачому положенні.

Якщо ви вирішили купити диван з механізмом клік-кляк в Україні, у каталозі нашої компанії обов'язково знайдеться варіант для вашого інтер'єру. Ми пропонуємо якісну продукцію від відомих виробників та допоможемо створити затишний інтер'єр, який відповідатиме всім сучасним вимогам.