Столи журнальні Лофт

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Матеріал корпусу
Фасад
Ширина столу
Довжина столу
Висота столу
Матеріал стільниці
Товщина кромки
Результатів 25 од.
Сортувати:
Знижка -24%
Журнальний стіл Абуджа (комплект)
Журнальний стіл Абуджа (комплект)
3 364 грн.
2 552 грн.
Знижка -16%
Стіл журнальний Мерс LAW/100
Стіл журнальний Мерс LAW/100
3 864 грн.
3 230 грн.

Столи журнальні лофт

Меблі виконують естетичні та практичні функції. Цими якостями наділені навіть журнальні столи лофт. Вони використовують для розміщення поліграфічної продукції, ДУ-пультів, чашки кави та інших невеликих предметів. При цьому такі меблі незамінні в оформленні приміщення: журнальний столик лофт надає кімнаті закінченого вигляду, стає своєрідною «родзинкою» оформлення інтер'єру.

Специфіка журнальних столів лофт

Предмети меблів мають низку особливостей:

  • навмисно грубі форми;

  • мінімальна кількість елементів декору або їхня повна відсутність;

  • використання натуральних чи екологічно чистих матеріалів;

  • ергономічність.

До особливостей таких виробів можна додати й універсальність, адже журнальні столики можуть бути використані у вітальні, спальні, коридорі, офісі та інших приміщеннях.

Основні характеристики

До особливостей таких меблів відносяться компактні розміри. Висота журнальних столиків лофт становить 40-50 см, хоча в деяких моделей ця характеристика сягає 70 см. Що стосується розмірів стільниці, то її ширина становить до 700 мм, а довжина – до 650 мм. Розміри меблів мають відповідати площі приміщення. Чим більша площа стільниці, тим нижче вона повинна розташовуватися щодо статі. Як матеріал виготовлення використовується ламіноване ДСП і МДФ. Придбати виріб з відповідними характеристиками можна у компанії «МегаДом»: ми реалізуємо якісні меблі від провідних українських фабрик.

Гарантуємо не лише високу якість продукції, а й зручний сервіс. Зокрема, виконуємо оперативну доставку та складання меблів по всій Україні. При замовленні на суму від 10000 гривень послуга надається абсолютно безкоштовно!