Туалетні столики

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Довжина
Висота
Глибина
Матеріал корпусу
Кількість дверей
Фасад
Кількість ящиків
Направляючі
Результатів 118 од.
Сортувати:
Трюмо Єва
Трюмо Єва
4 475 грн.
Трюмо Мега
Трюмо Мега
8 582 грн.

Якщо у спальні достатньо місця, можна доповнити стандартний спальний гарнітур витонченим туалетним столиком. Такий предмет обстановки має специфічне призначення і не завжди входить до базового комплекту меблів для спальні, але незвичайна деталь робить навіть строгий інтер'єр затишним. Головне призначення туалетного столика полягає в тому, щоб організувати трохи особистого простору для власниці будинку, де вона зможе завершити вечірній туалет перед відходом до сну. Якщо ви вирішили купити туалетний столик в Україні, буде корисно дізнатися про кілька прийомів професійних дизайнерів для створення стильного та практичного інтер'єру.

Який туалетний столик вибрати для спальні

Туалетні столики – це специфічні меблі. Як правило, такі предмети обстановки виготовляються у вигляді невеликих столиків із рядом поличок або висувних шухляд у нижній частині. На самому столику встановлюється дзеркало або ряд поличок, висота столу буде нижчою за обідні або робочі моделі, але такі меблі не бувають занадто низькими.

Якщо ви хочете купити туалетний столик в Україні і не помилитися з покупкою, радимо прислухатися до деяких порад:

  • Правильна висота. Столик слід не лише підбирати під свій зріст, а й враховувати висоту інших поверхонь у кімнаті. Насамперед, радимо підбирати столик під пуф, тому що вам має бути зручно за вечірнім туалетом.

  • Органічний стиль. Туалетні столики можуть стати цікавим доповненням до будь-якого інтер'єру, але меблі підбираються в одному стилістичному рішенні з іншою обстановкою. Якщо ви купили гарнітур у сучасному стилі, краще придбати туалетний столик з лаконічним та стриманим дизайном.

  • Функціональність. Дзеркало можна повісити на стіну, і тут вам необов'язково купувати столик з такою деталлю. У меблів обов'язково повинні бути присутніми висувні шухляди для зберігання дрібниць, так що вирішіть заздалегідь, що саме стоятиме на столі.

Якщо ви хочете купити туалетний столик в Україні, в каталозі нашої компанії на вас чекає широкий асортимент меблів. Ми пропонуємо якісну продукцію від різних виробників та ретельно перевіряємо товар перед відправкою замовнику. Якщо ви не знаєте, які меблі вибрати, можна звернутися до консультантів компанії та отримати персональні рекомендації.