Столи комп'ютерні з тумбою

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Довжина
Висота
Глибина
Матеріал корпусу
Кількість дверей
Фасад
Кількість ящиків
Матеріал стільниці
186
1
3
18
Направляючі
Результатів 208 од.
Сортувати:
Стіл СУ-1
Стіл СУ-1
1 695 грн.
Стіл СУ-3
Стіл СУ-3
2 754 грн.
Стіл СУ-2
Стіл СУ-2
1 862 грн.
Стіл Б'янко
Стіл Б'янко
3 086 грн.

Якщо вам потрібні практичні та зручні меблі, вибирайте моделі з додатковими елементами. Наприклад, замість стандартного столу для комп'ютера можна купити модель із тумбою. Такий робочий простір набагато зручніший за рахунок того, що у вас з'явиться місце для зберігання канцелярського приладдя і паперів. Якщо ви хочете купити комп'ютерний стіл з тумбою в Україні, ми розповімо, як правильно вибрати потрібну модель.

Правила вибору функціональних меблів

Якщо ви вирішили купити комп'ютерний стіл з тумбою в Україні, вибрати модель потрібного типу вам допоможуть такі поради:

  • Вибирайте конструкцію під розміри та особливості приміщення. Виробники меблів пропонують велику різноманітність моделей комп'ютерних столів. Можна знайти столи для встановлення в кут приміщення, великі моделі з декількома тумбами та компактні варіанти з мобільною тумбочкою.

  • Стіл повинен відповідати вимогам користувача. Оптимальна висота комп'ютерного столу для дорослої людини – 70-80 см, вільний простір стільниці від краю та до монітора має бути 60-80 см.

  • Виберіть відповідні додаткові елементи. Декілька років тому були популярні моделі з висувною панеллю під клавіатуру, але користуватися таким елементом незручно. Краще вибрати стіл із широкою стільницею, щоб ви могли розмістити клавіатуру біля монітора та спокійно працювати обома руками на одному рівні зі стільницею.

Комп'ютерні столи з тумбами можуть мати різні розміри, тумби можуть бути швидко вбудованими або мобільними. Різноманітність рішень дозволяє підібрати оптимальний варіант для будь-яких потреб, так що варто розглянути весь асортимент перед покупкою.

У нашій компанії ви можете купити комп'ютерний стіл із тумбою в Україні за доступною цыною, щоб облаштувати сучасне робоче місце. Можна вибрати модель столу за каталогом, використовуючи докладні фото з різних ракурсів та опис, або звернутися до наших консультантів, щоб отримати персональні рекомендації.