Кухонні куточки та лави

Кухонний куточок зі столом Кухонний куточок зі столом
20+ товарів від 5 736 грн.
Кухонний куточок із шухлядами Кухонний куточок із шухлядами
60+ товарів від 3 304 грн.
М'які кухонні куточки М'які кухонні куточки
50+ товарів від 3 289 грн.
Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Довжина
Висота
Глибина
Матеріал корпусу
Довжина спал. місця
Ширина спал. місця
Наповнення
Мех. трансформації
Стіл розкладається
З шухлядою
Макс навантаження
Диван розкладається
Результатів 72 од.
Сортувати:
Знижка -7%
Кухонний куточок Чак 6
Кухонний куточок Чак 6
11 807 грн.
10 972 грн.
Знижка -2%
Кухонний куточок Чак 5
Кухонний куточок Чак 5
11 423 грн.
11 210 грн.
Знижка -9%
Кухонний куточок Чак 8 (ніша)
Кухонний куточок Чак 8 (ніша)
10 449 грн.
9 458 грн.
Знижка -8%
Кухонний куточок Чак 8 (розкладний)
Кухонний куточок Чак 8 (розкладний)
12 891 грн.
11 873 грн.

Якщо ви плануєте облаштувати обідню зону на кухні, варто використовувати вільний простір раціонально. Замість повноцінної обідньої групи краще придбати кухонний куточок, який займає набагато менше місця та надає інтер'єру затишного вигляду.

Види та особливості

Кухонні куточки – це меблевий комплект, головною особливістю якого є форма. Таку лаву можна встановити в кут приміщення та організувати обідню зону навіть на вузькій кухні. Існують такі види куточків:

  • Трансформери зі спальним місцем. Куточок може розкладатися у повноцінне спальне місце, таке рішення ідеально підходить для невеликої квартири. У вас з'явиться гостьова зона відпочинку і не доведеться захаращувати простір ліжками або диваном з розкладним механізмом.

  • Кухонні комплекти. Якщо в кімнаті достатньо місця, можна придбати повноцінний кухонний комплект, що складається з кутової лави, столу та кількох табуреток. Такий гарнітур набагато менший за обідню групу, і лаву можна встановити в кут приміщення, зберігши більшу частину кімнати вільної.

  • Куточок зі столом. Якщо ви не плануєте збирати велику компанію на кухні, купіть куточок зі столом. Компактна обідня група розмістить усю сім'ю за столом, і не доведеться виділяти для їжі окрему кімнату.

  • Кухонний куточок без додаткових елементів. Якщо ви плануєте використовувати як стол іншу поверхню, купіть стандартний кухонний куточок. Меблі встановлюються в кут кімнати або можуть використовуватися для зонування простору - форма такого предмета відкриває безліч можливостей для створення оригінальних композицій.

Меблі на кухні повинні бути практичними, тому краще вибирати предмети обстановки, які доповнять інтер'єр і будуть мати певне призначення. Замість дивана на кухню підійде куточок, який виконує таку саму функцію, але виглядає компактніше.

Вибираємо меблі від виробника

Купівля меблів – відповідальне завдання, тому до облаштування будинку кожен підходить із цілим списком вимог. Ви можете витратити кілька днів у торгових центрах або присвятити один вечір каталогу нашого магазину. Ми пропонуємо чудову колекцію кухонних куточків від різних виробників та допоможемо створити інтер'єр з індивідуальним характером у сучасному стилі. Консультанти компанії дадуть відповідь на всі ваші запитання і підберуть кілька моделей, які відповідатимуть вимогам. Фотографії допоможуть вивчити запропоновані меблі в деталях та прийняти рішення, яке не розчарує вас.