Кухонні стільці

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Матеріал корпусу
Висота стільця
Глибина стільця
Ширина стільця
Оббивка
Сидіння
Результатів 198 од.
Сортувати:
Кафедра
Кафедра
2 312 грн.
Знижка -25%
Кафедра Толедо Браун
Кафедра Толедо Браун
2 204 грн.
1 653 грн.
Знижка -23%
Тургельне крісло чорнила синій
Тургельне крісло чорнила синій
2 842 грн.
2 175 грн.
Знижка -26%
Орландо чорний стілець
Орландо чорний стілець
2 378 грн.
1 769 грн.
Знижка -26%
Орландо Джаде стілець
Орландо Джаде стілець
2 378 грн.
1 769 грн.
Знижка -26%
Орландо Біле крісло
Орландо Біле крісло
2 378 грн.
1 769 грн.
Berkeley Chair Brown
Berkeley Chair Brown
3 799 грн.
Berkeley Chair Gray
Berkeley Chair Gray
3 799 грн.
Знижка -17%
Кафедра Jacqueline Art.
Кафедра Jacqueline Art.
1 775 грн.
1 479 грн.

Якщо ви вирішили купити кухонні стільці в Україні, доведеться витратити не один день на пошук моделі. Різноманітність форм і стилістичних рішень хвилює уяву, і на покупку меблів витрачається багато часу. Найчастіше такі предмети інтер'єру купуються для кухонь та їдалень, тому є окрема категорія кухонних стільців.

На що звернути увагу при покупці

На кухня вся обстановка складається тільки з практичних та потрібних елементів, тому що в цьому приміщенні ми готуємо та приймаємо їжу. Ось кілька основних вимог до стільців для кухні:

  • Практичність та невибагливість. У приміщенні, де зберігаються продукти харчування, і вся сім'я їсть, має бути чисто. Кожен предмет обстановки піддається обробці засобами, що чистять, і стільці не виняток. Вибирайте моделі, виготовлені з матеріалів, які не бояться контакту з водою і не псуються через часті прибирання.

  • Зручність. Під час їжі ніщо не повинно відволікати від основного заняття, тому купуйте зручні стільці. Це стосується не тільки матеріалу обробки сидінь, але й конструкції самого виробу, щоб ви могли сидіти за столом і не відчувати дискомфорту.

  • Стилістична відповідність. Не потрібно бути професійним дизайнером, щоб розуміти важливість відповідності. Щоб купити кухонні стільці в Україні та створити єдину композицію в інтер'єрі, важливо враховувати матеріали виготовлення всіх предметів обстановки, колірну палітру оформлення та дизайнерські особливості.

При покупці таких меблів важливо поєднувати практичність та естетику, щоб куплені стільці були зручними та доповнювали інтер'єр.

Де придбати якісні меблі

Наш магазин співпрацює з відомими виробниками меблів, тому ми пропонуємо великий асортимент стільців у різних стилях. Такий підхід гарантує кожному покупцеві, що в каталозі знайдеться оптимальне рішення для інтер'єру та дасть змогу приміряти різні моделі.

Кожен виріб відповідає встановленим стандартам, пройшов сертифікацію та безпечно для домашнього інтер'єру. Ми забезпечили всі моделі докладними описами та барвистими фотографіями, щоб покупці могли детально вивчити конструкцію стільця. Щоб купити кухонні стільці в Україні за доступними цінами, не потрібно витрачати кілька днів на відвідування торгових центрів. Ви можете просто погортати наш каталог та вибрати меблі для всього будинку!