Дитячі ліжка-горища

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Довжина
Ширина
Висота
Матеріал корпусу
Матеріал узголів'я
Наповнення
Підйомний механізм
Розмір спального місця
Направляючі
Результатів 32 од.
Сортувати:
Знижка -25%
Двоярусне ліжко MONTESSORI
Двоярусне ліжко MONTESSORI
43 877 грн.
32 908 грн.

Ліжко-горище – оригінальний варіант меблів для дитячої, в якій не так багато місця. Відмінна особливість такого ліжка в тому, що спальне місце знаходиться на верхньому рівні, нижня частина конструкції відводиться під робоче місце або зону відпочинку. Якщо ви вирішили купити ліжко-горище в Україні, необхідно враховувати не лише естетичні уподобання, а й вимоги безпеки. Меблі повинні мати стійку конструкцію, бути зроблені з якісних і безпечних матеріалів, а також не мати гострих граней або небезпечних фрагментів, які можуть зашкодити дитині.

Види ліжок

Якщо в дитячій кімнаті мало вільного місця, можна сміливо купувати ліжко-горище. Головна перевага такого варіанту в тому, що спальне місце знаходиться на другому рівні, тому ви можете раціонально використовувати весь простір у кімнаті. Залежно від того, яку саме ситуацію ви плануєте створити, підбирається модель ліжка, оскільки виробники пропонують різні варіанти таких практичних конструкцій.

Ліжка-горища поділяються на кілька категорій залежно від віку дитини, тому що в міру дорослішання дітям не потрібен особистий простір для ігор, але знадобиться місце для виконання домашніх завдань. Існують і інші відмінності в конструкції, які залежать від віку, тому при виборі меблів слід орієнтуватися саме на цей критерій:

  • Ліжка для дітей віком від 2 до 5 років. У цьому віці діти можуть спати неспокійно, тому ложе розміщується на висоті не більше 1 метра та захищається невисокими поручнями, які не дадуть дитині скотитися з ліжка.

  • Для дітей віком від 5 років. Старші діти сплять спокійніше, тому спальне місце розташовується на висоті до 1,6 метрів. У нижній частині встановлюється шафа для одягу та робоча зона, яка пізніше стане місцем для виконання уроків.

  • Ліжка для підлітків. Такі моделі більш практичні та позбавлені дизайну, характерного для дитячих меблів. Спальне місце може бути підняте на висоту 1,8 метра від підлоги, що дає більше простору в нижній частині.

Якщо ви вирішили купити ліжко-горище в Україні, зверніть увагу не лише на плюси, а й на мінуси таких меблів. Насамперед, ліжко може бути небезпечним для активних дітей, які неспокійно сплять. Також вам буде складніше укладати дитину спати, і завжди залишається ризик того, що малюк оступиться на сходах, коли спускатиметься з ліжка.

Де придбати дитячі меблі

У нашому магазині ви можете купити ліжко-горище в Україні за доступними цінами та вибрати модель, яка буде відповідати всім вашим вимогам безпеки. У каталозі представлені ліжка для дітей будь-якого віку, консультанти магазину охоче розкажуть про переваги кожного виробу. Ми співпрацюємо з відомими виробниками, тому гарантуємо високу якість продукції та можемо надати всі необхідні сертифікати якості на дитячі меблі.