Матраци безпружинні

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Розмір матраца
Висота матраца (см)
Навантаження на одне спальне місце
Жорсткість матраца
Зима-Літо
Результатів 49 од.
Сортувати:

Традиційне наповнення матраців – це пружини, але існують інші моделі, які відрізняються повною відсутністю пружинних механізмів. Якщо ви хочете купити безпружинний матрац в Україні, важливо розуміти основні особливості такої продукції. Моделі без пружин – це багатошарові чи монолітні вироби, у конструкції яких використовуються матеріали синтетичного чи натурального типу.

Особливості безпружинних виробів

Якщо ви хочете купити безпружинний матрац в Україні, врахуйте, що наповнення для такого виробу може бути різним:

  • Латекс. Натуральний наповнювач, який використовується для м'яких матраців та відмінно підходить для монолітних моделей. Матеріал безпечний, не боїться вологи і не схильний до зараження пиловими кліщами.

  • Кокосова койра. Такий наповнювач використовується для жорстких матраців, тому в ортопедичних моделях застосовується саме цей матеріал. Головна особливість полягає у високій вартості готового виробу, але за рахунок своєї структури такий виріб добре пропускає повітря.

  • Комбіновані варіанти. Для безпружинних матеріалів можуть використовуватися комбіновані конструкції, коли натуральні матеріали змішуються з синтетичними.

Безпружинні матраци мають еластичну конструкцію, тому такий виріб можна згорнути в рулон і навіть важкі моделі легко транспортувати. Залежно від типу наповнювача матраци без пружин можуть мати різну вагу, ступінь жорсткості та призначення.

У нашій компанії ви можете купити безпружинний матрац в Україні за доступними цінами та підібрати варіант, який відповідатиме всім вашим вимогам. У каталозі представлений широкий асортимент матраців різних типів від відомих виробників, а консультанти нашої компанії із задоволенням розкажуть про особливості кожної моделі.