Матраци для дітей

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Довжина
Ширина
Висота
Наповнення
Навантаження на одне спальне місце
Жорсткість матраца
Зима-Літо
Результатів 66 од.
Сортувати:

Здоровий сон – запорука гармонійного розвитку, тому облаштуванню спального місця приділяється особлива увага. Якщо при виборі ліжка основним аспектом є вигляд конструкції, матрац купується за іншими критеріями. Існує низка рекомендацій, які вважаються загальновизнаними, та експерти радять уважно до них дослухатися. Ви можете купити матрац для дітей в Україні в нашій компанії, де представлений широкий асортимент продукції такої категорії.

Як вибрати матрац для дитини

Основним чинником вибору є вік дитини, оскільки матрац підбирається під особливості фізичного розвитку. Опорно-рухова система дитини розвивається поступово, і матрац повинен підбиратися в такий спосіб, щоб забезпечити анатомічно правильну підтримку хребту.

Ось кілька загальних рекомендацій, які необхідно пам'ятати кожному з батьків:

  • Діти віком від трьох років. У цьому віці хребет активно розвивається, тому для спокійного та здорового сну більше підійде матрац середньої твердості. Вибирайте безпружинні моделі, тому що вони простіші у догляді і мають невелику вагу.

  • Діти віком 7-8 років. Для школярів краще придбати матрац із незалежним блоком пружин, який створює підтримку для тіла у будь-якому положенні. До речі, матраци підбираються під зростання дитини і розмір ліжка, щоб не довелося підгинати виріб, і дитина могла комфортно влаштуватися на ніч.

  • У 9-10 років. У підлітків складаються власні переваги, тому при виборі матраца краще прислухатися до їх вимог. Декому більше подобається на м'якій поверхні, інші віддають перевагу жорстким матрацам – краще вибрати той варіант, який буде відповідати всім вимогам самої дитини.

Якщо ви вирішили купити матрац для дітей в Україні, радимо уважно вивчити тип конструкції та наповнення. Незважаючи на те, що таким виробом дитина може користуватися лише кілька років, важливо вибирати якісні товари із безпечними наповнювачами.

У нашій компанії ви можете купити матрац для дітей в Україні від відомих виробників та облаштувати спальне місце за всіма правилами. Купівля матраца для дитини – складне завдання, тому радимо звернутися до консультантів магазину та отримати докладну інформацію.