Матраци на дачу

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Довжина
Ширина
Висота
Наповнення
Навантаження на одне спальне місце
Жорсткість матраца
Зима-Літо
Результатів 247 од.
Сортувати:

Здоровий сон – головна умова гарного самопочуття, тому навіть на дачі у вас має бути хороший та якісний матрац. Для проживання на дачі зазвичай вибираються недорогі вироби, які легко перевозити з місця на місце, тому багато виробників пропонують модельний ряд спеціально для цієї мети. Якщо вам потрібно купити матрац на дачу в Україні, ми розповімо, які моделі краще придбати та в чому їхня перевага.

Вибираємо матрац на дачу

Якщо ви хочете купити матрац на дачу в Україні, враховуйте, що доведеться везти виріб за місто. Набагато зручніше перевозити матраци, які можна звернути рулоном, оскільки вони займають мало місця. Також важливо вибрати матрац невеликого розміру, щоб він не займав багато місця в машині та був компактним у спальні на дачі. Як правило, на дачі рідко зустрічаються повноцінні двоспальні ліжка або полуторні моделі, оскільки вони вимагають багато місця. Тому матрац для дачі повинен бути маленьким, і габарити є одним з основних критеріїв вибору.

Іншими аспектами покупки стануть такі характеристики:

  • Тип. Існують пружинні та безпружинні моделі, які різняться за типом внутрішньої конструкції. У пружинних моделях використовують невеликі пружинні блоки, які створюють підтримку для тіла під час сну. Безпружинні матраци заповнені піною або кокосовою койрою, що створює аналогічний ефект підтримки.

  • Матеріал заповнення. Усередині матраца може бути різне наповнення - від жорсткої кокосової койри до пінополіуретану. У кожного матеріалу є свої плюси та мінуси, тому важливо вивчити переваги кожного варіанту.

  • Чохол. Зовнішній чохол повинен бути виконаний з приємного на дотик матеріалу, який не вбирає бруд і добре відмивається. Популярністю користуються моделі з чохлами з натуральних тканин, але деякі синтетичні полотна мають ті ж властивості, що й бавовна чи шовк.

Вибираючи матрац, потрібно орієнтуватися на власні переваги та умови експлуатації. Наприклад, матраци можуть відрізнятися за рівнем жорсткості, і для кожної людини підбирається певний тип. Комусь комфортніше спати на жорсткій поверхні, інші воліють м'які матраци.

У нашій компанії можна купити матрац на дачу в Україні за доступною ціною. Ми пропонуємо продукцію відомих виробників і допоможемо вибрати матрац відповідно до ваших уподобань. Якщо ви не знаєте, який виріб вибрати, можете звернутися до наших консультантів та отримати відповідь на будь-яке запитання.