Меблі для пікніка

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Довжина
Ширина
Висота
Глибина
Матеріал корпусу
Оббивка
Сидіння
Макс навантаження
Матеріал каркасу

Якщо ви любите проводити час на природі, вам сподобається набір меблів для пікніка. Відмінна риса гарнітура полягає в тому, що такі предмети обстановки можна легко перевозити з місця на місце та зберігати у складеному вигляді. Якщо ви хочете купити меблі для пікніка в Україні, пропонуємо розглянути найпопулярніші варіанти таких комплектів.

Особливості меблів для пікніків

Пікнік пройде набагато веселіше, якщо ви подбаєте про комфорт наперед. Зручні стільці та невеликий стіл допоможуть перетворити легкий перекус наприкінці прогулянки у справжній бенкет просто неба. Якщо ви хочете купити меблі для пікніка в Україні, пам'ятайте про основні вимоги до таких комплектів:

  • Невелика вага. Меблі для пікніків повинні бути легкими, щоб ви могли нести її з собою. Як правило, для виготовлення використовується легкий пластик чи профільні металеві конструкції. Сидіння стільців можуть бути з текстилю, щоб вам було зручно сидіти, але вага меблів від цього не збільшилася.

  • Ергономічність. Меблі повинні легко складатися і у складеному вигляді мати невеликий розмір. Щоб зробити конструкцію менше, виробники розробляють моделі зі стільницями, які складаються з окремих фрагментів і можуть розумітися.

  • Комфорт. Під час пікніка вам має бути зручно, тому краще вибирати стільці із зручними сидіннями. Текстильна частина виготовляється таким чином, щоб ви могли розслабитися та зосередитись на розмові з іншими членами сім'ї.

Якісні меблі для пікніків виготовляються з матеріалів, які добре піддаються очищенню та розраховані на тривалий термін експлуатації. Краще вибирати комплекти від відомих та перевірених виробників, які не зіпсуються через кілька тижнів експлуатації та не зламаються.

У нашій компанії можна купити меблі для пікніків в Україні, які допоможе організувати вечірку в будь-якому місці. У каталозі на вас чекають популярні варіанти комплектів за доступними цінами, а консультанти магазину допоможуть вибрати меблі на ваш смак.