Серія Модерн

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Матеріал корпусу
Фасад
Товщина кромки
Довжина комплекту
Результатів 159 од.
Сортувати:
Кухня Kredo D03.
Кухня Kredo D03.
13 298 грн.

Кухонний гарнітур у стилі модерн – ідеальний вибір для просторого приміщення з великими вікнами та високими стелями. Меблі в цьому стилі підкреслюють навколишній простір і допоможе створити оригінальну композицію, в якій задіяні всі елементи оточення.

Як вибрати кухню в стилі модерн

Якщо ви вирішили купити кухню серії модерн в Україні, важливо запам'ятати, що такі меблі потребують відповідного обрамлення. Зверніть увагу, що у багатьох моделях використовується кілька контрастних відтінків, і колір фасадів нижньої та верхньої частин різниться. Таке дизайнерське рішення змушує уважно підбирати решту елементів обстановки, повторюючи колірне рішення в навколишньому інтер'єрі.

Тим, хто втомився від стандартних рішень, радимо купити кухню серії модерн в Україні та вдосталь пограти з кольором та освітленням. Відмінна риса стилю – мінімум декору, тому фасади виглядають порожніми та нудними. Щоб розсіяти таке враження, використовується освітлення, і на кухні розміщується безліч джерел світла, завдяки чому створюється цікава гра світла та відблисків.

У нашому магазині можна купити кухню серії модерн в Україні за доступними цінами та створити інтер'єр, в якому буде яскраво видно вашу індивідуальність. Такі меблі мають власний характер, тому вибирати гарнітур потрібно ретельно. Ми забезпечили кожну модель докладним описом та барвистими фотографіями, щоб ви могли побачити всі особливості гарнітура. Звертайтеся до консультантів магазину, і вони дадуть відповідь на всі ваші запитання!