Сучасні

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Матеріал корпусу
Фасад
Товщина кромки
Довжина комплекту
Результатів 217 од.
Сортувати:

Сучасні кухні – це не просто багатофункціональна побутова техніка та сміливі дизайнерські рішення. Такі меблі відрізняються практичністю та оригінальним зовнішнім виглядом, який поєднує простоту з незвичайними формами та контрастною колірною палітрою. Якщо ви вирішили купити сучасну кухню в Україні, працювати з такими предметами обстановки нелегко, тому що необхідно враховувати безліч факторів.

Поради від професійних дизайнерів

Рішення купити сучасну кухню в Україні здається найпростішим виходом із ситуації, коли ви не знаєте, як правильно оформити інтер'єр. Прості геометричні форми, лаконічне оздоблення та стримана палітра кольорів – головні особливості такого гарнітура. Якщо правильно використати всі переваги, можна створити оригінальний інтер'єр навіть із простих форм. Наприклад, для невеликого приміщення краще не купувати меблі з темними фасадами, які візуально захаращують навколишній простір.

Якщо хочеться контрастних поєднань, такі меблі підходять тільки для просторих кімнат. Строкаті відтінки, які контрастують один з одним, перевантажують простір, і в маленькій кухні такі меблі виглядають недоречно. Монохромні меблі виглядають виграшно на більш тьмяному фоні, а глянцева поверхня вносить пожвавлення в нудну композицію. У нашому магазині можна купити сучасну кухню в Україні та створити оригінальну ненудну композицію. Ми пропонуємо якісну продукцію від різних виробників та допоможемо вибрати меблі під ваші вимоги.