Ліжка тканинні

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Довжина
Ширина
Висота
Матеріал корпусу
Матеріал узголів'я
Підйомний механізм
Розмір спального місця
Результатів 29 од.
Сортувати:

Якщо ви шукаєте зручне двоспальне ліжко, найкраще вибирати модель з високим узголів'ям та м'якою оббивкою. Тканинні елементи є додатковою перевагою, тому що ви можете відкинутися на м'яку спинку, і не доведеться докуповувати додаткові подушки для комфортного відпочинку в ліжку. Якщо ви хочете купити тканинне ліжко в Україні, найважливішим критерієм вибору стане тип матеріалу для оббивки.

Як вибрати зручне та практичне ліжко

Для оббивки узголів'я ліжок використовуються різні тканини, і кожен варіант має свої особливості:

  • Велюр. М'який та приємний на дотик матеріал, який часто використовується для оббивки м'яких меблів. Тканина стійка до зношування, екологічна та виготовляється з натурального волокна. Мінусом такої оббивки є те, що видалити з велюру плями можна лише за допомогою спеціальних засобів.

  • Вельвет. Щільна тканина, яка за зовнішніми ознаками схожа на велюр. Такий матеріал відмивається набагато швидше, тому що вельвет не вбирає вологу, але за рахунок короткого ворсу полотно позбавлене ефекту шовковистості.

  • Рогожка. Полотно грубого плетіння, яке не зношується та практично у використанні. Однак матеріал має грубу поверхню, тому торкатися головою голою шкірою некомфортно.

Крім натуральних тканин, які перераховані вище, виробники меблів широко використовують різні синтетичні тканини або полотна, виготовлені з додаванням таких волокон. Якщо ви хочете купити тканинне ліжко в Україні, варто звернути особливу увагу на оббивний матеріал і врахувати не тільки зовнішній вигляд виробу, але й практичність використання меблів.

Вибираємо якісне ліжко

У виборі меблів головним принципом вивчення великої кількості різних моделей від різних виробників. Тільки так можна підібрати ліжко, яке відповідатиме вашим вимогам естетики та практичності. У нашій компанії можна купити тканинне ліжко в Україні за доступними цінами та уважно познайомитися з найпопулярнішими моделями меблів від різних виробників.