Ванна

Меблі у ванну Меблі у ванну
60+ товарів від 3 703 грн.
Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Довжина
Ширина
Висота
Глибина
Матеріал корпусу
Кількість дверей
Фасад
Кількість ящиків
Умивальник
Умивальник у комплекті
Тип установки
Корзина для білизни
Підсвітка
Направляючі
Результатів 39 од.
Сортувати:

Гарну та зручну ванну складно уявити без меблів: у приміщенні виникає справжній хаос через безсистемне зберігання предметів гігієни. Однак перші, що попалися на очі, меблі теж не вирішить проблему, оскільки висока вологість диктує особливі вимоги до матеріалів виготовлення. Найчастіше меблі для ванної виготовляються зі скла, пластику, поліуретану і нержавіючої сталі. Рідше використовується просочене водовідштовхувальним складом дерево.

Що можна встановити у ванній кімнаті?

Вибір меблів для ванної кімнати дуже великий.

  • шафи-пенали;

  • закриті шафи з вбудованим умивальником;

  • навісна шафа із дзеркалом;

  • відкриті полиці;

Перераховані вище предмети можуть мати кутову або лінійну форму. Комплектація та форма меблів визначаються специфікою приміщення, де вони встановлюватимуться. При виборі також необхідно враховувати конфігурацію приміщення, особливості сантехнічного обладнання та стилістичне виконання ванної кімнати. Наприклад, для ванної в стилі модерн необхідно вибирати меблі зі скла та хромованої сталі, причому шафки та полиці з цих матеріалів повинні мати прямокутні форми.

Ціна має значення

Здатність меблів для ванної кімнати витримувати високу вологість та різкі перепади температури призвела до того, що деякі виробники та постачальники необґрунтовано завищили цінник. Однак купити якісні меблі для ванни можна і за цілком прийнятні гроші - таку можливість надає компанія "Мега Дім". Зниження цін забезпечується за рахунок співпраці з провідними виробниками меблів, оминаючи ланцюжки посередників. Оптимізація логістичних та операційних витрат також сприяють досягненню поставленої мети.

Вказана на сайті вартість не є остаточною: покупці можуть зменшити її за рахунок знижок, акцій та інших програм лояльності.

Зручний сервіс зручний у всьому

Покупці меблів для ванної вибирають нашу компанію ще й завдяки зручному сервісу, який включає:

  • оперативна доставка замовлення;

  • професійне складання меблів;

  • різні варіанти оплати;

  • всебічна підтримка клієнтів.

Оформити замовлення можна прямо на сайті, продуманий до дрібниць інтерфейс дозволяє здійснити покупку всього за кілька кліків миші. Для більш детальної інформації, зв'яжіться з нашими представниками по телефону.