Дитячі ліжка з бортиком

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Довжина
Ширина
Висота
Матеріал корпусу
Матеріал узголів'я
Підйомний механізм
Розмір спального місця
Направляючі
Результатів 41 од.
Сортувати:

Дитяче ліжко з бортиком - обов'язковий елемент обстановки в кімнаті, але вибирати подібні меблі слід ретельно. Ліжко має бути зручним, практичним і безпечним, тому для маленьких дітей часто купуються моделі з бортиком. Завдяки високим стінкам дитина не впаде уві сні, але бортики також повинні бути безпечними. Якщо ви вирішили купити ліжко з бортиками в Україні, пропонуємо вивчити головні критерії такої покупки.

Вибираємо ліжко з бортиками для дитини

Бортики можуть бути виконані з будь-якого матеріалу, головне призначення такого елементу полягає в тому, щоб захистити дитину від падіння уві сні. На деяких моделях бортики можуть бути знімними, на інших ліжках таке обмеження не можна забрати. Бортики можуть мати різну висоту, залежить від того, для дитини в якому віці придбаються меблі. Наприклад, для малюка краще купити ліжко з бортиками в Україні у формі люльки, щоб дитина відчувала себе у повній безпеці. На багаторівневих ліжках також використовуються борти, які встановлюються на верхніх спальних місцях та є захисним огороджувальним елементом.

Якщо ви вирішили купити ліжко з бортиками в Україні, зверніть увагу на те, що як борт часто використовується решітка. Простір між перекладинами не повинен бути занадто великим, але й часті ґрати не вітаються. В іншому вибір такого ліжка не відрізняється від покупки стандартних меблів, тому ви можете покластися на професіоналізм наших консультантів. Ми пропонуємо якісні меблі від відомих виробників, у каталозі представлені моделі різних фабрик, тому ви точно зможете підібрати відповідне рішення для інтер'єру.