З шафою

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Матеріал корпусу
Ширина столу
Довжина столу
Висота столу
Матеріал стільниці
Результатів 10 од.
Сортувати:
Знижка -17%
Комп'ютерна таблиця Grand Wenge. / Дуб моль
Комп'ютерна таблиця Grand Wenge. / Дуб моль
4 428 грн.
3 690 грн.
Знижка -17%
Комп'ютерний стіл Gymnasiste-2 Sonoma / трюфель
Комп'ютерний стіл Gymnasiste-2 Sonoma / трюфель
4 618 грн.
3 849 грн.
Знижка -17%
Комп'ютерний стіл Lira Oak Sonoma
Комп'ютерний стіл Lira Oak Sonoma
3 031 грн.
2 526 грн.
Знижка -17%
Комп'ютерний стіл Lear Wenge Dark
Комп'ютерний стіл Lear Wenge Dark
3 031 грн.
2 526 грн.
Знижка -17%
Табличний менеджер комп'ютера
Табличний менеджер комп'ютера
4 465 грн.
3 721 грн.

Якщо у вас невеликий офіс і потрібно облаштувати його з максимальним комфортом, вибирайте сучасні багатофункціональні меблі. Наприклад, комп'ютерний стіл може бути поєднаний із шафою, щоб ви змогли організувати повноцінне робоче місце. Такі моделі дозволяють зменшити кількість предметів обстановки, але зберегти практичність інтер'єру. Залишається тільки вибрати, який купити комп'ютерний стіл з шафою в Україні, та правильно підібрати навколишні елементи.

Види суміщених меблів

Якщо ви вирішили купити комп'ютерний стіл з шафою в Україні, виробники меблів запропонують на вибір кілька цікавих варіантів:

  • Стіл із пеналом. Комп'ютерний стіл може бути поєднаний із пеналом, який використовується для зберігання документів та паперів. Як правило, висока шафа з полицями розташовується з одного боку, а інша сторона столу залишається вільною.

  • Стіл із стінкою. Якщо ви вирішили відмовитись від інших меблів і залишити в приміщенні тільки комп'ютерний стіл, вибирайте повноцінний гарнітур. Комп'ютерний стіл може бути частиною стінки, яка складається з високої шафи і декількох менших шаф. Такий комплект є повноцінним робочим місцем, так що інші предмети обстановки вам не знадобляться.

  • Стіл, вбудований у шафу. Робоче місце може бути частиною гарнітуру, що встановлюється біля стіни. У такому комплекті зазвичай є кілька містких шаф, зручні відкриті полиці та висувні шухляди.

Функціональні меблі можуть бути модульними і корпусними. Перші варіанти універсальні і їх легко розмістити в будь-якому інтер'єрі, тому що ви можете розташувати модулі будь-яким чином. Корпусні моделі мають загальну задню стінку, тому за їх розташуванням можуть виникнути деякі проблеми.

У нашій компанії можна купити комп'ютерний стіл із шафою в Україні за найкращою ціною. У каталозі представлено безліч цікавих моделей від різних виробників, і кожен виріб має свої особливості та переваги.