Ліжка з висувними шухлядами

Сучасне ліжко з висувними шухлядами – це функціональні меблі, які здатні замінити кілька предметів обстановки. Місткі шухляди розміщуються в основі ліжка, такі осередки можна використовувати для зберігання постільної білизни та іншого одягу. Це рішення дозволить зберегти більшу частину кімнати вільною і не встановлювати комод, так як у вас з'явиться місце для зберігання одягу. Якщо ви вирішили купити ліжко з шухлядами в Україні, пропонуємо вивчити основні вимоги до меблів, щоб не помилитися з вибором.

Вимоги до сучасних меблів

Якщо ви вибрали ліжко з висувними шухлядами, радимо оцінити такі характеристики виробів:

  • Розташування шухляд. Секції для зберігання можуть розташовуватися по краях спального ложа, у узголів'ї або підніжжя. Найбільш поширені варіанти – це ліжка з шухлядами у основі, що висуваються на всі боки від ложа. Такі комірки здатні вмістити досить багато одягу та можуть використовуватись для зберігання об'ємних речей. Однак ліжко з таким функціональним доповненням краще розмістити по центру кімнати, щоб мати доступ до системи зберігання.

  • Розміри шухляд. Комірки для зберігання можуть мати різні розміри, в такому своєрідному комоді зручно зберігати постільну білизну або сезонні речі. З цієї причини ліжка комплектуються широкими та місткими шухлядами із зручними ручками та міцними напрямними.

  • Тип комірок. Шухляди в ліжку можуть бути простими і не мати додаткових відділень або бути повноцінними системами для зберігання різних речей з окремими секціями та невеликими комірками.

Якщо ви хочете купити ліжко з висувними шухлядами в Україні, вибирайте якісні меблі відомих виробників. Фурнітурні елементи повинні бути міцними та надійними, щоб шухляди не зламалися через кілька місяців та зберегли повну функціональність протягом тривалого часу.

Де придбати меблі від виробників

Ви можете купити ліжко з шухлядами в Україні в нашій компанії, де представлений широкий асортимент меблів від різних виробників. Ми пропонуємо оригінальну продукцію відомих меблевих фабрик, тому гарантуємо високу якість кожного виробу та можемо надати всі необхідні сертифікати відповідності якості.