Акордеон

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Довжина
Висота
Глибина
Матеріал корпусу
Довжина спал. місця
Ширина спал. місця
Наповнення
Мех. трансформації
З шухлядою
Макс навантаження
Крісло розкладається
Диван розкладається

Універсальний механізм, який відрізняється простотою використання, довговічністю та застосовується у більшості моделей. Такий диван легко перетворюється на зручне ліжко, і в складеному вигляді меблі не виглядають масивними і громіздкими. Якщо ви вирішили обійтися без ліжка, найкраще купити диван з механізмом акордеон в Україні, тому що спати на такому дивані зручно навіть кільком людям.

Принцип дії

Ложе ліжка складається як гармошка і забирається всередину дивану, тому такі моделі можуть трансформуватися у повноцінні ліжка, розраховані на кількох людей. Спинка та сидіння стають частиною ложа, середина виконана у вигляді аналогічного елемента, але у складеному стані знаходиться всередині дивана. Якщо вам потрібен диван, який легко перетворюється на ліжко, пропонуємо купити меблі з механізмом акордеон в Україні та обійтися без громіздких елементів.

Головна перевага полягає в тому, що такий диван у складеному вигляді виглядає компактно, але за рахунок зручного складного механізму легко перетворюється на двомісне ліжко. До мінусів відносять те, що для трансформації потрібно багато місця, тому слід ретельно продумати розташування дивану в інтер'єрі.

У нашій компанії можна купити диван з механізмом акордеон в Україні за доступними цінами та створити практичний сучасний інтер'єр. Ми ретельно перевіряємо кожен виріб, який потрапляє в каталог компанії та гарантуємо високу якість механізмів та всіх елементів меблів. Якщо ви не знаєте, чи підійде вам подібна модель, звертайтеся до консультантів компанії, і вони дадуть відповіді на всі запитання.