Ліжка дитячі для хлопчиків

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Довжина
Ширина
Висота
Матеріал корпусу
Матеріал узголів'я
Наповнення
Мех. трансформації
Підйомний механізм
Розмір спального місця
Направляючі
Результатів 346 од.
Сортувати:

Купуючи ліжко для хлопчиків, слід пам'ятати про те, що дитячі меблі повинні бути не тільки красивими, а й практичними. Важливо враховувати особливості інтер'єру, індивідуальні бажання дитини та основні вимоги до дитячих меблів. При виборі ліжка відповідність стандартам має велике значення, так як дитячі меблі повинні бути безпечними та зручними в експлуатації.

Яке ліжко вважається безпечним

Якщо ви вирішили купити ліжко для хлопчиків в Україні, зверніть увагу на основні критерії вибору таких меблів. Насамперед, ліжко повинне бути з якісних та екологічно безпечних матеріалів, тому що у дитячій кімнаті дитина проводить більшу частину часу. Також зверніть увагу на форму виробу – у конструкції не повинно бути гострих кутів, щоб дитина випадково не поранилася.

Дитячі меблі сертифікуються за суворими стандартами, тому такі меблі виготовляються з певних матеріалів. Якщо ви купуєте ліжко, обов'язково вивчіть сертифікати відповідності у продавця, в яких будуть прописані всі матеріали, що використовуються.

Каркасна частина виготовляється з дерева, металу та деревних матеріалів, тому що на цю частину конструкції виявляється найбільше навантаження. Елементи оформлення можуть бути виконані з інших матеріалів, але в дитячих меблях найчастіше використовується деревина. Дитячі ліжка рідко оформляються скляними або пластмасовими елементами, тому що подібні матеріали можуть бути небезпечними для дитини.

Яке ліжко купити хлопчику

Якщо ви вирішили купити ліжко для хлопчика в Україні, у магазині вам запропонують такі види меблів:

  • Класичне ліжко. Такі меблі купуються для підлітків та дітей, яких не потрібно заколисувати перед сном. Меблі відрізняються відсутністю бортиків, узголів'я може бути будь-яким, в нижній частині також може бути щит.

  • Люлька. Для маленьких дітей краще придбати колиску, в якій можна заколисувати дитину. Такі ліжка мають складну конструкцію, високі борти, стиль оформлення меблів може бути будь-яким.

  • Трансформери. Такі ліжка ідеально підходять для інтер'єрів, де мало вільного місця та важливо зберегти якнайбільше вільного простору. Ліжко може використовуватися як додаткова система зберігання або ліжко може розкладатися з дивана.

Залежно від того, інтер'єр у якому стилі ви хочете створити та яку композицію збираєтеся реалізувати, важливо враховувати практичність меблів. У нашому магазині ви можете купити ліжко для хлопчиків в Україні за доступними цінами від різних виробників. Ми ретельно перевіряємо якість кожного виробу, який потрапляє в каталог нашої компанії, і гарантуємо відповідністю всім встановленим стандартам, тому меблі прослужать багато років і не вимагатимуть ремонту.