Підліткові ліжка

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Довжина
Ширина
Висота
Матеріал корпусу
Матеріал узголів'я
Підйомний механізм
Розмір спального місця
Направляючі
Результатів 255 од.
Сортувати:

У дитячій кімнаті обов'язково потрібно облаштувати спальне місце для дитини, тому вибір ліжка стає таким важливим заходом. Купувати повноцінне велике ліжко не варто, тому що дитині незручно їм користуватися, і такі меблі займають занадто багато місця в кімнаті. Набагато розумніше придбати підліткове ліжко, але вибирати такі меблі слід з урахуванням деяких аспектів.

Як вибрати ліжко для підлітка

Існує кілька критеріїв, які слід враховувати під час вибору ліжка:

  • Габарити. Головна особливість підліткових ліжок полягає у габаритах, довжина ложа таких меблів рідко перевищує 1,9 метра. Ширина зазвичай не більше 1 метра, але при необхідності можна знайти масивніші моделі.

  • Міцність та безпека. Головна якість – міцність, щоб ліжко не зламалося та прослужило багато років, не вимагаючи ремонту. Каркасна частина повинна бути укріпленою, щоб витримати стрибки, решта елементів повинна бути виготовлена ​​з безпечних і довговічних матеріалів.

  • Практичність. У дитячій можна встановити ліжко, в якому є полички та ящики. Додаткова система зберігання ніколи не буде зайвою і можна обійтися без комода, який займатиме місце в кімнаті.

Естетичні питання теж важливі, тому що ліжко має виглядати гармонійним доповненням до обстановки. Якщо ви вирішили купити підліткове ліжко в Україні, варто відвідати магазин з великим асортиментом меблів, щоб розглянути різні моделі.

Сучасні тренди

Останнім часом все більш популярними стають моделі в лаконічному стилі, виготовлені з дерева або матеріалів, що імітують натуральну деревину. Можна знайти моделі у традиційному стилі з великими висувними ящиками в нижній частині та високим узголів'ям, але такі ліжка вимагають відповідного оточення. Якщо ви хочете купити підліткове ліжко в Україні, важливо оцінити інтер'єр та підібрати елементи в єдиному стилі.

Найпростіше орієнтуватися на колірну палітру інтер'єру, вибираючи меблі в одній гамі. Можна зіграти на контрасті і купити ліжко, яке різко відрізнятиметься від оточення. Акцентуючись на відтінках кольорів, можна створювати складні композиції та використовувати відтінки для візуального розширення простору або усунення уваги на окремі частини інтер'єру. У сучасному дизайні часто використовується подібний прийом, коли колоритні акценти є опорними точками для створення оригінальних композицій.

Якщо ви вирішили купити підліткове ліжко в Україні, рекомендуємо розпочати пошук відповідних меблів з відвідування нашого магазину. Ми пропонуємо широкий асортимент дитячих меблів за доступними цінами та допоможемо підібрати ліжко під особливості інтер'єру.