Підлогові вішалки

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Матеріал корпусу
Висота вішалки
Довжина вішалки
Глибина вішалки
Результатів 4 од.
Сортувати:
Знижка -15%
Вішалка Tellis 10 Furnumon
Вішалка Tellis 10 Furnumon
3 209 грн.
2 720 грн.

Традиційні підвісні вішалки – відмінне рішення для будь-якого інтер'єру, так як подібні предмети займають мало місця та практичні у використанні. Виробники таких меблів пропонують широкий асортимент вішалок з різних матеріалів, так що знайти оригінальне рішення не важко. У нашій компанії ви можете купити підлогову вішалку в Україні, яка допоможе внести остаточні штрихи в інтер'єр і завершити композицію.

Переваги і недоліки

Особливість підлогових вішалок полягає в тому, що такі вироби є конструкції з однією або декількома стійками. Гачки або полички розміщуються у верхній частині стійки, нижня частина виготовляється таким чином, щоб вішалки стійко стояли на будь-якій поверхні. Переваги таких моделей:

  • Мобільність. Підлогові вішалки не потрібно встановлювати, так як конструкція не вимагає закріплення. Вішалку можна без зусиль пересувати кімнатою, крутити навколо своєї осі або переміщати без особливих зусиль.

  • Практичність зберігання. Подібні моделі відрізняються високим розташуванням гачків, тому вішалку можна використовувати для зберігання довгих речей і вони не пам'ятаються. У деяких моделях передбачено ряд гачків посередині стійки, тому ви можете повісити не лише довге пальто, а й сумки.

  • Компактність. Підлогові вішалки у вигляді стійки розраховані на зберігання великої кількості речей будь-якої довжини, але завдяки конструкції виріб займає мінімум місця. Вгорі вішалки можна зберігати головні убори, додаткові гачки, розташовані в нижній частині, відмінно підходять для розвішування сумок. При цьому навіть заповнена вішалка займає менше місця, ніж традиційна панель з полицями та гачками.

Якщо вирішили купити підлогову вішалку в Україні, варто визначитися з матеріалом такого виробу і стилем оформлення. Оскільки підлогові стійки розраховані на зберігання великої кількості речей, основна частина виготовляється з міцного та зносостійкого матеріалу. Традиційно подібні предмети інтер'єру роблять із металу, так як металеві конструкції практичні в експлуатації та добре виглядають у будь-якому оточенні.

У нашій компанії можна купити підлогову вішалку в Україні за вигідною ціною і використовувати незадіяний простір в кімнаті з користю. У каталозі представлені популярні моделі від різних виробників, тому ви легко зможете підібрати вішалку в певному стилі для свого інтер'єру.