Вішалки

Костюмні Костюмні
4 товарів від 25 грн.
Підлогові вішалки Підлогові вішалки
4 товарів від 1 625 грн.
Настінні вішалки Настінні вішалки
40+ товарів від 248 грн.
З тумбою для взуття З тумбою для взуття
3 товарів від 685 грн.
Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Матеріал корпусу
Фасад
Висота вішалки
Довжина вішалки
Глибина вішалки
Товщина кромки
Результатів 57 од.
Сортувати:
Знижка -15%
Вішалка Tellis 10 Furnumon
Вішалка Tellis 10 Furnumon
3 209 грн.
2 720 грн.
Знижка -36%
Підрахунок вішалки WIE90.
Підрахунок вішалки WIE90.
3 432 грн.
2 200 грн.
Знижка -15%
Марсель Вішалка
Марсель Вішалка
2 580 грн.
2 200 грн.
Вішалка 9.
Вішалка 9.
1 260 грн.
Вішалка 8/2.
Вішалка 8/2.
1 658 грн.
Вішалка 8/1.
Вішалка 8/1.
1 608 грн.
Вішалка 7.
Вішалка 7.
1 269 грн.
Вішалка 6.
Вішалка 6.
1 098 грн.
Вішалка 5.
Вішалка 5.
1 188 грн.
Вішалка 4.
Вішалка 4.
1 858 грн.
Вішалка 3.
Вішалка 3.
1 488 грн.
Вішалка 2.
Вішалка 2.
1 199 грн.

Інтер'єр сучасного будинку або офісу повинен бути практичним та зручним у повсякденному використанні, тому основну частину складають корисні та функціональні елементи. Так, у передпокої обов'язково встановлюється вішалка для верхнього одягу. Такий елемент не тільки потрібен для правильного зберігання речей, а й відіграє важливу роль у створенні впорядкованого простору, тому уявити інтер'єр без такого елемента неможливо. Якщо ви вирішили купити вішалку в Україні, важливо вивчити всі існуючі види таких меблів і підібрати варіант, який гармонійно вписуватиметься в навколишній простір.

Види вішалок

Для зберігання одягу можуть використовуватись такі види вішалок:

  • Настінні. Такі моделі встановлюються на стіну і виглядають у вигляді меблевого щита з гачками та полицями. Вішалки такого формату займають мало місця, зручні у використанні, але їх складно поєднувати з іншою обстановкою у кімнаті. Оскільки вішалка підвішується на стіну, вам необхідно звільнити достатньо місця для монтажу такої конструкції.

  • Підлогові. Традиційні вішалки з високою стійкою і низкою гачків на верхівці можна зустріти в домашньому інтер'єрі або в офісі. Такі моделі можна встановити в будь-якому кутку кімнати, вішалки відрізняються гарною місткістю та займають мало місця. До того ж у вас з'явиться можливість використовувати кут приміщення, який раніше не використовувався.

  • Вбудовані. Такі моделі трапляються рідко, оскільки призначені для установки всередині шаф. Вішалка виконується у стандартному форматі – гачки та полиці, але розмір виробу має співпадати з меблевою нішою, куди планується встановити конструкцію.

Якщо ви хочете купити вішалку в Україні, вивчіть не лише стандартні варіанти, але й оригінальні вироби у незвичайному стилі. Наприклад, у невеликій передпокої буде добре виглядати стельова вішалка. Особливість такої моделі в тому, що каркас кріпиться до стелі, тому вішалку можна встановити будь-де в кімнаті. Цікаво виглядають моделі, які встановлюються на двері. Подібні варіанти добре підходять для дитячих, тому що вам не потрібно виділяти додатковий простір для нового предмета інтер'єру та можна зберігати речі на видному місці.

Де краще купити вішалку

В нашій компанії ви можете купити вішалку в Україні, якої не вистачає для завершення інтер'єру. Ми пропонуємо чудову колекцію сучасних стильних меблів від різних виробників і намагаємось підібрати продукцію в каталозі таким чином, щоб кожен покупець міг підібрати вдале рішення для свого інтер'єру.