З тумбою для взуття

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Матеріал корпусу
Фасад
Висота вішалки
Довжина вішалки
Глибина вішалки
Результатів 3 од.
Сортувати:

Якщо ви вирішили обійтися без повноцінного гарнітуру у передпокої, можна придбати вішалку з тумбою для взуття. Такий мінімалістичний комплект чудово виглядає у невеликому приміщенні та при правильному оформленні оточення допоможе підкреслити сучасний стиль інтер'єру. У нашій компанії можна купити вішалку з тумбою для взуття в Україні за доступною вартістю та доповнити інтер'єр корисним та практичним предметом.

Плюси компактних комплектів

Вішалка з тумбою для взуття – це базовий набір елементів інтер'єру для передпокою, якого є достатньо для повсякденного використання. Такі меблі випускаються у різних стилях, тому ви зможете легко підібрати вішалку потрібного типу під свої вимоги. 

Існує кілька варіацій таких меблів:

  • Настінна монолітна конструкція. Гачки для одягу розміщуються на панелі, яка є частиною основного каркасу. У нижній частині розташована тумба для взуття, такі комплекти мають компактні розміри. Вішалка не потребує встановлення на стіну, так як каркасна частина досить стійко стоїть на підлозі.

  • Модульний комплект. Тумба та вішалка можуть бути окремими частинами комплекту, та розмістити їх можна будь-яким чином. Такі варіанти добре підходять для інтер'єру, де планується встановити дзеркало чи полички для зберігання різних дрібниць. Частини комплекту виконані в одному стилі, тому навіть при розміщенні на деякій відстані одна від одної меблі виглядають єдиною композицією.

  • Тумба та підлогова вішалка. Ще один варіант комплекту, який складається з підлогової вішалки та тумби для взуття. Елементи меблевого гарнітуру виготовлені з одного матеріалу, тому комплект легко вписати у будь-яке оточення.

Якщо ви вирішили купити вішалку з тумбою для взуття в Україні, потрібно не тільки врахувати стиль оформлення меблів, але й уважно оглянути навколишній інтер'єр. Такий комплект складає основне наповнення інтер'єру, тому його вибір має вирішальну роль.

В нашій компанії можна купити вішалку з тумбою в Україні від різних виробників. Ми пропонуємо широкий асортимент меблів у різних стилях і допоможемо підібрати гарнітури, які добре впишеться в інтер'єр.