Розсувні

Фільтри пошуку
941 - 17808 грн.
Ціна
-
грн.
Виробник
Матеріал корпусу
Ширина столу
Довжина столу
Висота столу
Стіл розкладається
Матеріал стільниці
8
1
51
3
4
Товщина кромки
Результатів 67 од.
Сортувати:
Знижка -17%
Складаний столовий флюмер
Складаний столовий флюмер
1 134 грн.
941 грн.
Таблиця Onyx
Таблиця Onyx
5 726 грн.

Сучасні функціональні меблі все більше витісняють традиційні моделі, тому розсувні кухонні столи швидко стали популярними. Моделі, оснащені механізмом розкладання, були в ходу ще за часів наших батьків, але сучасні варіанти стали більш компактними та функціональними.

Особливості розсувних столів

Головна особливість полягає в наявності механізму, що дає змогу збільшити розміри стільниці за рахунок додаткових площин. Такий стіл стане в нагоді в сім'ях, де люблять великі застілля і часто зустрічають гостей у свята. Однак навіть у невеликій сім'ї розсувний стіл вирішує одразу кілька завдань, і виробники меблів не втомлюються радувати покупців новими цікавими моделями.

Якщо ви вирішили придбати розсувний стіл, зверніть увагу на тип механізму розкладання. Існує класичний варіант, який передбачає установку царгового каркаса, додаткові вставки розміщуються з обох боків або в центрі. При розкладання деталь займає вільне місце, і поверхня стільниці збільшується. Мінус такого рішення - громіздкість конструкції, тому що вставки рухаються по напрямних, і стіл важить багато.

Полегшений варіант розсувного столу – це механізм без напрямних, у яких вставки також прикріплені до основний стільниці, але рухаються вільно. Коли додаткова частина стільниці займає відведене місце, закріплюється площина спеціальними елементами. Такі столи важать менше, але конструкція може бути хисткою і поступатися за міцністю моделям із цанговим механізмом.

Цікавий варіант – стіл із подвійною кришкою. Усередині є додаткова частина стільниці, яка виймається та встановлюється у центрі. Коли стіл складається, вставка забирається всередину і прикривається двома частинами стільниці.

Як вибрати гарний стіл

У кожного механізму свої мінуси та плюси, тому краще розглянути всі моделі та випробувати розкладний варіант. Єдині критерії покупки – якість та довговічність. Такі покупки не можуть бути дешевими, і краще заплатити більше, щоб придбати якісні меблі, які прослужать багато років.

В іншому при виборі столу слід орієнтуватися на ті ж параметри, що і при покупці звичайних меблів. Оцініть розміри виробу, перевірте матеріал виготовлення та якість деталей. Функціональні меблі краще купувати в магазинах, які співпрацюють з виробником та нададуть сертифікати якості на вимогу. У цьому випадку ви придбаєте меблі, які пройшли численні перевірки і прослужать багато років, не вимагаючи ремонту.

Наша компанія співпрацює з відомими меблевими фабриками і ми уважно відбираємо меблі для своїх покупців. Кожен виріб перевіряється на відповідність встановленим стандартам і лише після цього потрапляє до каталогу магазину. Консультанти компанії допоможуть вибрати модель з потрібними характеристиками та підкажуть найкращий варіант для вашої кухні. Купуйте меблі, які вас радуватимуть і стануть корисним придбанням на довгі роки.