Столи журнальні

Дерев'яні Дерев'яні
9 товарів від 2 226 грн.
Класичні Класичні
20+ товарів від 3 136 грн.
Круглі Круглі
10 товарів від 545 грн.
Маленькі Маленькі
20+ товарів від 472 грн.
Металеві Металеві
30+ товарів від 885 грн.
На колесах На колесах
20+ товарів від 545 грн.
Розсувні Розсувні
2 товарів від 2 557 грн.
Сучасні Сучасні
140+ товарів від 472 грн.
Скляні Скляні
30+ товарів від 1 200 грн.
Фільтри пошуку
472 - 9454 грн.
Ціна
-
грн.
Виробник
Матеріал корпусу
Фасад
Довжина тумби
Висота тумби
Ширина столу
Довжина столу
Висота столу
Матеріал стільниці
Товщина кромки
Результатів 207 од.
Сортувати:
TUMBA TV Picassa.
TUMBA TV Picassa.
6 290 грн.
Знижка -7%
Стіл журнальний Вайт
Стіл журнальний Вайт
3 984 грн.
3 700 грн.
Знижка -23%
Кавовий стіл S-6
Кавовий стіл S-6
1 550 грн.
1 200 грн.
Знижка -12%
Селена Стіл журнальний LAW 75
Селена Стіл журнальний LAW 75
1 428 грн.
1 260 грн.
Знижка -23%
Кавовий стіл D-47
Кавовий стіл D-47
1 550 грн.
1 200 грн.

Інтер'єр, який відображає індивідуальність власника, складається з безлічі елементів, тому складати композиції так складно. Крім великих масивних предметів обстановки, в кімнаті необхідно розмістити кілька маленьких елементів, щоб збалансувати інтер'єр. Так, у вітальні можна встановити невеликий столик на низьких ніжках, який використовуватиме як додаткову робочу поверхню. Якщо ви хочете купити журнальний стіл в Україні, ми підкажемо, як правильно вибрати такі меблі і на що звернути увагу при покупці.

Види журнальних столиків

Незважаючи на те, що такий предмет обстановки прийнято використовувати для зберігання паперів або як підставку під склянки та кавові чашки, меблі можуть виконувати безліч додаткових функцій. Залежно від призначення столи поділяються на такі категорії:

  • Класичний журнальний. Невисокий столик з нішами ідеально підходить як додаткова система зберігання. Тут можна скласти книги, які ви збираєтеся прочитати найближчим часом, або поставити кімнатні рослини. Відмінна риса такого столу – це монументальність конструкції, тому пересувати меблі з місця на місце буде складно.

  • Обідній. Якщо ви плануєте вечеряти навпроти телевізора, знадобиться стіл із великою стільницею. Такі меблі повинні бути досить високі ніжки, але висота столу підбирається під рівень сидінь у вітальні.

  • Придиваний. Якщо ви шукаєте компактний виріб, який займає мало місця і легко пересувається з місця на місце, краще купити саме такі меблі. Вироби часто доповнюються міцними роликами, за допомогою яких можна швидко пересунути столик.

Якщо ви хочете купити журнальний стіл в Україні і не промахнутися з покупкою, важливо заздалегідь продумати, як ви збираєтеся використовувати такі меблі. Наприклад, декоративні столики можуть використовуватися тільки як оригінальний предмет обстановки, і такі меблі повинні відповідати навколишньому простору. Дизайнери пропонують широкий асортимент різноманітних виробів, так що підібрати оригінальне доповнення до інтер'єру не складе особливих труднощів.

Як знайти якісні меблі

Купуючи меблі, потрібно розуміти, що будь-які предмети обстановки мають бути якісними. Краще купувати меблі у офіційних представників меблевих фабрик, які можуть гарантувати високу якість кожного виробу та повну відповідність до всіх стандартів. Щоб знайти потрібну обстановку, доведеться обійти безліч магазинів, але ми пропонуємо просте рішення для кожного покупця.

У нашій компанії можна купити журнальний стіл в Україні за цінами від виробників і познайомитися з широким асортиментом виробів у різних стилях. Ми пропонуємо якісні меблі, які відповідають усім стандартам, і допоможемо вибрати предмет обстановки, який буде відповідати всім вашим вимогам.