Столи журнальні

Столи журнальні з дерева Столи журнальні з дерева
10 товарів від 1 248 грн.
Столи журнальні класичні Столи журнальні класичні
30+ товарів від 530 грн.
Столи журнальні круглі Столи журнальні круглі
40+ товарів від 993 грн.
Столи журнальні маленькі Столи журнальні маленькі
40+ товарів від 677 грн.
Столи журнальні металеві Столи журнальні металеві
40+ товарів від 970 грн.
Столи журнальні на коліщатках Столи журнальні на коліщатках
20+ товарів від 993 грн.
Столи журнальні розсувні Столи журнальні розсувні
40+ товарів від 1 197 грн.
Столи журнальні сучасні Столи журнальні сучасні
200+ товарів від 530 грн.
Столи журнальні скляні Столи журнальні скляні
20+ товарів від 2 154 грн.
Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Довжина
Висота
Глибина
Матеріал корпусу
Довжина столу в розкладеному вигляді
Стіл розкладається
Кількість ящиків
Матеріал стільниці
128
24
17
Результатів 169 од.
Сортувати:

Інтер'єр, який відображає індивідуальність власника, складається з безлічі елементів, тому складати композиції так складно. Крім великих масивних предметів обстановки, в кімнаті необхідно розмістити кілька маленьких елементів, щоб збалансувати інтер'єр. Так, у вітальні можна встановити невеликий столик на низьких ніжках, який використовуватиме як додаткову робочу поверхню. Якщо ви хочете купити журнальний стіл в Україні, ми підкажемо, як правильно вибрати такі меблі і на що звернути увагу при покупці.

Види журнальних столиків

Незважаючи на те, що такий предмет обстановки прийнято використовувати для зберігання паперів або як підставку під склянки та кавові чашки, меблі можуть виконувати безліч додаткових функцій. Залежно від призначення столи поділяються на такі категорії:

  • Класичний журнальний. Невисокий столик з нішами ідеально підходить як додаткова система зберігання. Тут можна скласти книги, які ви збираєтеся прочитати найближчим часом, або поставити кімнатні рослини. Відмінна риса такого столу – це монументальність конструкції, тому пересувати меблі з місця на місце буде складно.

  • Обідній. Якщо ви плануєте вечеряти навпроти телевізора, знадобиться стіл із великою стільницею. Такі меблі повинні бути досить високі ніжки, але висота столу підбирається під рівень сидінь у вітальні.

  • Придиваний. Якщо ви шукаєте компактний виріб, який займає мало місця і легко пересувається з місця на місце, краще купити саме такі меблі. Вироби часто доповнюються міцними роликами, за допомогою яких можна швидко пересунути столик.

Якщо ви хочете купити журнальний стіл в Україні і не промахнутися з покупкою, важливо заздалегідь продумати, як ви збираєтеся використовувати такі меблі. Наприклад, декоративні столики можуть використовуватися тільки як оригінальний предмет обстановки, і такі меблі повинні відповідати навколишньому простору. Дизайнери пропонують широкий асортимент різноманітних виробів, так що підібрати оригінальне доповнення до інтер'єру не складе особливих труднощів.

Як знайти якісні меблі

Купуючи меблі, потрібно розуміти, що будь-які предмети обстановки мають бути якісними. Краще купувати меблі у офіційних представників меблевих фабрик, які можуть гарантувати високу якість кожного виробу та повну відповідність до всіх стандартів. Щоб знайти потрібну обстановку, доведеться обійти безліч магазинів, але ми пропонуємо просте рішення для кожного покупця.

У нашій компанії можна купити журнальний стіл в Україні за цінами від виробників і познайомитися з широким асортиментом виробів у різних стилях. Ми пропонуємо якісні меблі, які відповідають усім стандартам, і допоможемо вибрати предмет обстановки, який буде відповідати всім вашим вимогам.