На колесах

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Матеріал корпусу
Ширина столу
Довжина столу
Висота столу
Матеріал стільниці
Товщина кромки
Результатів 29 од.
Сортувати:
Модерн СЖ
Модерн СЖ
1 698 грн.
Мілан СЖ
Мілан СЖ
1 788 грн.
Магнат СЖ
Магнат СЖ
2 018 грн.
Знижка -17%
МС Стіл журнальний Флорида
МС Стіл журнальний Флорида
1 812 грн.
1 510 грн.
Знижка -12%
Офіс Лайн Тумба під стіл KON 6/5
Офіс Лайн Тумба під стіл KON 6/5
864 грн.
760 грн.
Знижка -17%
Стіл журнальний Турін
Стіл журнальний Турін
2 218 грн.
1 849 грн.

Журнальний стіл на коліщатках може стати корисним придбанням, тому що у вас з'явиться можливість переміщати стіл по кімнаті без утруднень. Однак такі меблі мають ряд особливостей, тому важливо визначитися з метою придбання мобільних конструкцій. якщо ви хочете купити журнальний стіл на коліщатках в Україні, різноманітність моделей та стилістичних рішень може поставити в глухий кут. Ми допоможемо вибрати меблі, які будуть відповідати всім вашим вимогам, і стане відмінним доповненням до будь-якого інтер'єру.

На що звернути увагу при покупці

Якщо ви хочете купити журнальний стіл на коліщатках в Україні, зверніть увагу на кілька важливих критеріїв вибору:

  • Призначення. Якщо ви плануєте переміщати столик по кімнаті та використовувати як робочу поверхню, краще вибрати моделі з великою робочою площею та корисними доповненнями в конструкції. Наприклад, високі борти по краях стільниці та кілька рівнів дають можливість спокійно переміщати по кімнаті повністю завантажений столик без ризику втратити щось на шляху.

  • Особливості конструкції. Столики на коліщатках можуть доповнюватися зручними ручками для переміщення по кімнаті або стопперами, які не дадуть відкотитися столу. Також є моделі, в яких ролики потрібні для того, щоб можна було пересунути важку конструкцію без зусиль. Такі моделі відрізняються тим, що ролики мають тугий хід та переміщувати стіл іноді складно.

  • Стильне оформлення. Якщо ви збираєтеся купити журнальний стіл на коліщатках в Україні, зовнішній вигляд меблів відіграє найважливішу роль, тому що невеликий предмет інтер'єру повинен вписуватися в оточення.

Головним критерієм покупки залишається висока якість, оскільки вироби з рухомими механізмами зношуються набагато швидше. У нашому магазині ви можете придбати якісні меблі від відомих виробників та підібрати столик, який стане гармонійним доповненням до інтер'єру. До того ж, ми ретельно перевіряємо якість кожного виробу, що відправляється нашим покупцям, та співпрацюємо лише з надійними виробниками.