Шафи-пенали

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Матеріал корпусу
Фасад
Довжина шафи
Висота шафи
Глибина шафи
Довжина комода
Висота комода
Глибина комода
Висота полиці
Глибина полиці
Довжина, мм
Висота, мм
Глибина, мм
Товщина кромки
Результатів 209 од.
Сортувати:
Amelie Penalty
Amelie Penalty
4 722 грн.
Валеріо
Валеріо
4 074 грн.
Знижка -17%
Олівець 3 МДФ.
Олівець 3 МДФ.
3 354 грн.
2 795 грн.
Знижка -25%
Стійка дитячої фрезії Купа (Туреччина)
Стійка дитячої фрезії Купа (Туреччина)
12 250 грн.
9 188 грн.

Вузьку шафу з одними дверцятами можна використовувати як додатковий предмет інтер'єру. Однак навіть у цьому випадку він повинен бути містким та зручним у використанні, тому вибирати такі меблі непросто. Якщо ви вирішили купити шафу-пенал в Україні, ми розповімо, на що звернути увагу та які критерії будуть основними при виборі.

Типи меблів

Є кілька різновидів вузьких шаф, і кожна модель має свої особливості:

  • Пенал для посуду. Така шафа має непрозорі дверцята та кілька відсіків усередині, в нижній частині можуть бути розташовані висувні ящики або інші осередки для зберігання посуду. Відмінна риса – досить глибокі осередки, щоб ви могли зберігати всередині посуд різних видів.

  • Вітрина. Вузька шафа з прозорими дверцятами використовується як декоративні меблі у вітальні і служить для зберігання гарного посуду або декоративних елементів інтер'єру. Вміст такої шафи добре проглядається, тому в ній краще зберігати гарний посуд, антикварні речі або оригінальний декор.

  • Шафа з відкритими полицями. Якщо ви хочете купити шафу-пенал в Україні для дитячої кімнати, зверніть увагу на моделі з відкритими полицями. Такий предмет має компактні розміри, місткі та зручні комірки з непрозорими дверцятами та відкриті полиці для зберігання книг або іграшок.

  • Шафа у ванну. Ванна кімната має невеликі розміри, тому замість повноцінної шафи тут краще встановити вузький пенал. У ньому мають бути передбачені полиці для зберігання рушників та одягу, а також зручні комірки для миючих засобів, предметів особистої гігієни та косметики.

Залежно від інтер'єру підбирається шафа у певному стилі. Найкраще вибирати меблі таким чином, щоб вони поєднувалися з оточенням і не виглядали контрастно на загальному тлі. Можна вибрати модель більш темного або світлого відтінку, щоб зробити цікаві акценти.

У нашій компанії можна купити шафу-пенал в Україні у будь-якому стилі, тому що ми співпрацюємо з кількома меблевими фабриками. Ми намагаємося максимально урізноманітнити асортименти в каталозі, щоб ви могли підібрати оптимальне рішення під свій інтер'єр.