Скляні

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Матеріал корпусу
Ширина столу
Довжина столу
Висота столу
Матеріал стільниці
2
Результатів 2 од.
Сортувати:

Скляний кухонний стіл – це прикраса для будь-якого інтер'єру, тому що прозорий матеріал універсальний і добре виглядає в оточенні. Покупців бентежить скляна стільниця, і багато хто помиляється, називаючи такі меблі тендітними. Для виготовлення меблів використовується загартоване скло, яке здатне витримати тривале вагове навантаження і навіть ударну дію. Головна перевага меблів – прозорість стільниці, тому навіть масивний виріб виглядає повітряним і добре виглядає у будь-якому інтер'єрі.

Причини купити скляний стіл

Якщо ви тільки придивляєтеся до скляних столів, але не наважуєтеся на покупку, ось кілька причин вибрати саме таку модель:

  • Сучасна естетика. Столи зі скляною стільницею складаються з міцного металевого каркасу та прозорої робочої поверхні – таке поєднання універсальне і добре виглядає у будь-якому оточенні.

  • Практичність. Стільниця виготовлена ​​із міцного скла, яке не деформується при контакті з гарячими тарілками, не потребує спеціального догляду та витримує ударну дію.

  • Різноманітність моделей. Скляні листи добре піддаються обробці, тому моделі розрізняються за формою, розмірами та конфігурацією. Залежно від розмірів приміщення підбирається стіл із потрібними параметрами, який вмістить усіх членів сім'ї, але не займатиме багато місця.

Єдиний недолік у тому, що на поверхні скляного столу з часом з'являються подряпини. Уникнути такої неприємності можна простим використанням серветок для зони, де стоять тарілки і страви з їжею.

Меблі зі скляними елементами пропускають багато світла, тому навіть великі конструкції виглядають повітряними і не захаращують простір. До того ж такий стіл легко підлаштовується під будь-який інтер'єр за допомогою аксесуарів. Використовуйте серветки, циновки та інші предмети для потрібного ефекту, і скляний стіл у кухонному інтер'єрі не буде зайвим.

Де придбати якісний стіл

Підібрати стіл потрібного типу та розміру ви можете у нашій компанії, де представлений широкий модельний ряд меблів. Ми проаналізували асортименти різних виробників і вибрали моделі, які користуються популярністю. Консультанти магазину розкажуть про кожен виріб у деталях та допоможуть вибрати відповідну модель.

Запропоновані в каталозі вироби відповідають стандартам та виготовлені з безпечних та міцних матеріалів. Ми постаралися урізноманітнити пропонований асортимент, тому в каталозі ви зустрінете традиційні прямокутні моделі, оригінальні круглі столи та великі вироби із квадратними стільницями.